gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

80lerin Unutulmaz Dizilerinin Film Müzikleri

Konu, 'Nostaljik Videolar' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

80lerin film müzikleri, unutulmaz diziler, nostaljik diziler, video, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz
    Sevgili melekler,
    Muhteşem dizilerin muhteşem müzikleri ile 80li yıllara bir yolculuk yapmaya ne dersiniz? :D:D

80lerin Unutulmaz Dizilerinin Film Müzikleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 80lerde UNUTULMAZ MÜZİK ALBÜMLERİ.......

80lerde UNUTULMAZ MÜZİK ALBÜMLERİ.......

1980 •Ultravox...Vienna •AC/DC...Back In Black •Joy Division...Closer •Dire Straits...Making Movies •The Cure...Seventeen Records •Echo & The Bunnyman...Crocodiles •Motörhead...Ace Of Spades •Judas Priest...British Steel •Talking Heads...Remain In Light •Alan Parsons Project...The Turn Of A Friendly Card •Iron Maiden...Iron Maiden •The Undertones...Hypnotised •The Jam...Sound...
  2. Eski Türk Filmlerinin Unutulmaz Diyologları‏

Eski Türk Filmlerinin Unutulmaz Diyologları‏

Güzel olduğunuz kadar küstahsınız da. Anneciğim, ben bu amcayı çok sevdim. Ona baba diyebilir miyim? Bana annemi tekrar anlatır misin babacığım? Senin annen bir melekti yavrum. Neden ağlıyorsun Anneciğim? Hayır yavrum ağlamıyorum. Gözüme toz kaçtı. Benim de senin yaslarında bir oğlum vardı evladım. Seni sevmiyorum, seninle oyun oynadım, bunu anlamadın mi hala. Annen sen...
  3. unutulmaz eski türk filmleri:)))

unutulmaz eski türk filmleri:)))

eski türk filmleri unutulmaz eski türk filmleri filmler eskitürkfilimleri gösterelim anam AH O ESKİ TÜRK FİLMLERİ... NASIL BİR İZ BIRAKTI HAFIZANIZDA KİM BİLİR? KİMİMİZ GÜLEREK HATIRLAR KİMİMİZ HÜZÜNLE... AMA HEPİMİZ İSTİSTASIZ BİR YA DA BİRKAÇ TANE TÜRK FİLMİ REPLİĞİNİ EZBERE BİLİR... O CÜMLELER BİZE O GÜNLERİN NAİFLİĞİNİ HATIRLATIR BELKİ BELKİ DE GEÇMİŞTE KALAN ÇOCUKLUĞUMUZU... SİZLER İÇİN...
  4. 80lerin TRT Fon Müzikleri..

80lerin TRT Fon Müzikleri..

80ler, TRT Fon Müzikleri, ara müzikleri, en güzel müzikler, nostalji, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, TRTnin meşhur fon müziklerini hatırlayanlar vardır mutlaka.Ama unutmuş ta olsanız,müzikleri dinlemeye başlayınca hatırlayacak ve yüzünüze bir gülümseme yerleştireceksiniz eminim...:hıms: http://www.youtube.com/watch?v=-v0sWInZM28&feature=related
  5. 80lerin ve 90ların En Güzel Çizgi Filmleri

80lerin ve 90ların En Güzel Çizgi Filmleri

80ler ve 90lar, en güzel çizgi filmler, hangileri, videoları, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Aşağıda ki videoda 80li ve 90lı yılların en sevilen çizgi filmlerinden bir mix bulunuyor.İyi seyirler..:tik: http://www.youtube.com/watch?v=I9b0ICXOIr4

Sayfayı Paylaş