gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

81 İlde Yapılan Damacana Su Araştırması İle İlgili Son Gelişmeler

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

damacana su hangi damacana su sağlıklı

damacana su analiz raporları

Sevgili melekler, geçtiğimiz günlerde Sağlık Bakanlığı İstanbul'da 5 damacana su markasında zararlı maddelere rastlandığı açıklamasını yapmıştı. Bu haberin ardından 81 ilde çalışmalara başlandı ve bu çalışmalarla ilgili ilk bilgiler Sağlık Bakanlığından geldi, işte damacana su analiz raporları ile ilgili son açıklamalar...

Sağlık Bakanlığı, su damacanalarıyla ilgili 81 ilde yapılan inceleme sonuçlarının Cuma’ya kadar açıklanacağını söyledi.

Sağlık Bakanlığı, ambalajlı su denetimlerine olanak sağlayan düzenlemede değişiklik yapacak. Düzenlemeyle sağlıksız üretim yapan işletmelere yaptırımları ağırlaştıracak.

Sağlık Bakanı Recep Akdağ, 81 ili kapsayan incelemenin sonuçlarının Cuma’ya kadar açıklayacaklarını söyledi.

Akdağ, problem görülen satış noktaları ve o satış noktalarına ait markaları Sağlık Bakanlığı'nın internet sitesinden duyuracaklarını bildirdi.

Sağlık Bakanlığı, İstanbul’da 61 su dolum tesisinde yapılan incelemede; "Buzada", "Erpınar", "Alps", "Kervansaray" ve "Yalısu" markalarına ait sularının sağlıksız olduğunu açıklamıştı.

81 İlde Yapılan Damacana Su Araştırması İle İlgili Son Gelişmeler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Öğretim Ve Metod Teknikleri İle İlgili Yenilikler Ve Gelişmeler

Öğretim Ve Metod Teknikleri İle İlgili Yenilikler Ve Gelişmeler

Konuya öğretme yöntemlerinin açıklamasını yaparak başlayalım. Öğretme yöntemleri; Anlatım, Tartışma, Örnek olay, Gösterip yaptırma, Problem çözme, ve bireysel çalışma yöntemleri. ANLATIM: Daha çok sunuş yoluyla öğretme sağlanır ve öğrenme- öğretme sürecinde en çok kullanılan yöntemlerden biridir.Bu yöntemle.öğretmen merkezli kısa zamanda çok konu aktarılabilir.Düzenli dinleme alışkanlığı...
  2. Tinnitus tedavisi ile ilgili gelişmeler ümit verici mi?

Tinnitus tedavisi ile ilgili gelişmeler ümit verici mi?

tinnitus tedavisi tinitus tedavisi tinnitus lazer tedavi lazer Cevap 11: Evet. Son yıllarda Tinnitus konusunda çok yoğun araştırmalar yapılmaktadır. 1976 yılına kadar subjektif tinnitusun tedavi edilemeyeceği söylenirdi. Ancak 1977 yılında J.A.Vernon’un yayınladığı akustik maskeleme işlemlerinin başarısı tinnitusa olan ilgiyi artırmıştır. Tinnitus, mekanizmasının ve küratif tedavisinin...
  3. İzmir suyu ile ilgili şok suçlama

İzmir suyu ile ilgili şok suçlama

Bakan Eroğlu, İzmir'in sularında arsenik oranının yüksek olduğunu, Başkan Aziz Kocaoğlu'nun bunu bilmesine rağmen halktan gizlediğini savundu. TBMM Genel Kurulu, Başkanvekili Nevzat Pakdil'in başkanlığında toplandı. Şehir içi şebe suyundaki kirlilik sorunuyla ilgili gündemdışı söz alan CHP İzmir Milletvekili Selçuk Ayhan, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in, Kızılırmak...
  4. Limon suyu ile ağız kokusuna son

Limon suyu ile ağız kokusuna son

ağız kokusuna çare ağız kokusuna limon limon suyu son agiz care Arkadaşlar eğer ağzınız kokuyorsa ve bu kokudan hem siz hemde çerenizdekiler rahatsız oluyorsa; artık buna bir son verin:)Size çare olacak bir yöntem sunuyorum:)Şahsen denemedim.Çok şükür ağız kokusu gibi bir sorunum yok ama diş beyazlamasınada iyi geliyormuş:):):) Yarım limonun suyunu sıkarak bununla ağzınızda gargara yapın....
  5. Yapılan Diyet Hataları İle İlgili Bilgiler

Yapılan Diyet Hataları İle İlgili Bilgiler

diyet yapılırken yapılan yanlışlar diyet hataları Sevgili melekler, kadınların büyük çoğunluğu hayatlarının bir bölümünde mutlaka diyet yapmışlardır. Kimi okul yıllarında, kimi düğün zamanı, kimi de doğumdan sonra. Bilinçli ya da bilinçsiz olarak yapılan bu diyetlerde pek çok hata da farkına varılmadan yapılabiliyor. Biz de bu yazımızda diyet yapılırken yapılan yanlışlar neler, bunlardan...

Sayfayı Paylaş