gebe
  1. Moss

Moss Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    18

82 kutu ilaç içti

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında Moss tarafından paylaşıldı.

Allah akıl vermiş, gerisini koy vermiş...Buyrun..
    ZONGULDAK (İHA) - Edinilen bilgiye göre, Zonguldak'ın Terakki Mahallesi Mehmet Akif Ersoy sokakta oturan S.Ö, evin salonunda hareketsiz olarak yatar halde bulundu. Annesi ve komşuları tarafından Zonguldak Devlet Hastanesi'ne götürülen S.Ö'nün öldüğü belirlendi.
    Olayla ilgil isoruşturma başlatan polis ekipleri ise evde yaptığı incelemede 82 adet boş ilaç kutusu buldu.
    Otopsi yapılmak üzere hastane morguna indirilen S.Ö'nün ölüm nedeninin ilaçtan zehirlenme olarak belirlendi.

2. * MuCiZé *

* MuCiZé * Forum Okuru

kimbilir ne derdi vardı,ama dediğin gibi Allah akıl vermiş ya,yokmuymuş çözümü de intiharı seçmiş.kolay yol diye düşünüyolar heralde hayattan tümdne kurtuluş.Allahım sen aklımıza mukayet ol.

82 kutu ilaç içti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bir Makas veBir Kutu İlaç

Bir Makas veBir Kutu İlaç

Bir makas ve bir kutu ilaç. Tercih sözkonusu olduğunda hiç düşünmemiştim hangisini seçeceğimi ama işte o an bir kutu ilaca baktım baktıkça kendimi değil geride bıraktıklarımı düşündüm. Ne yaparlardı tek tek bütün tanıdıklarımı düşündüm. Ölüm haberimi aldıklarında ne yapacaklardı. Görmek isterdim kimin ne kadar üzüldüğünü ama şuna emindim ki üzülmeyen bir tek insan olmazdı tanıdıklarımın...
  2. Bir makas ve bir kutu ilaç

Bir makas ve bir kutu ilaç

Bir makas ve bir kutu ilaç. Tercih sözkonusu olduğunda hiç düşünmemiştim hangisini seçeceğimi ama işte o an bir kutu ilaca baktım baktıkça kendimi değil geride bıraktıklarımı düşündüm. Ne yaparlardı tek tek bütün tanıdıklarımı düşündüm. Ölüm haberimi aldıklarında ne yapacaklardı. Görmek isterdim kimin ne kadar üzüldüğünü ama şuna emindim ki üzülmeyen bir tek insan olmazdı tanıdıklarımın...
  3. Burak Kut "İlaç" yepyeni albüm

Burak Kut "İlaç" yepyeni albüm

Ve beklenen Burak Kut albümü nihayet çıktı arkadaşlar.Yakışıklı ve sempatik sanatçının "İlaç" adını taşıyan albüm tanıtımı ve bilgilerine geçiyorum DMC etiketiyle müzik marketlere sunulan albümde 4 şarkıya imza atan sanatçı, Sezen Aksu, Sibel Algan, Genco Arı ve Mustafa Ceceli gibi önemli isimlerle çalıştı. Burak Kut - İlaç 1. Rütbe Söz & Müzik : Sezen Aksu Düzenleme : Mustafa...
  4. Burak Kut - İlaç (2009)

Burak Kut - İlaç (2009)

Genç Popçu Burak Kuttan hayranlarına ilaç gibi gelecek bir albüm :D:D 1. Ben Yokum Söz & Müzik : Sezen Aksu Düzenleme : Mustafa Ceceli 2. Bu Kadar Mıydı Söz & Müzik : Mithatcan Özer Düzenleme : Mithatcan Özer 3. Git Bir An Önce Söz & Müzik : Sibel Algan Düzenleme : Mustafa Ceceli 4. Efsanem Olacaksın Söz : Sezen Aksu Müzik : Omru Musthafa 5. Hakikat Aynası Söz & Müzik...
  5. Burak Kut İlaç

Burak Kut İlaç

Kuzenimin albümünü burada da tanıtıyorum.(Özeli geçiyorum) 11 aralıkta çıkan albümde 12 şarkı mevcuttur.Albümün çıkış parçası Sevgili Sezen Aksu nun yazmış olduğu Ben Yokum şarkısıdır. 1.Ben Yokum 2.Bu Kadar mıydı 3.Git Bir An Önce 4.Efsanem Olacaksın 5.Hakikat Aynası 6.Lütfen Bırak Bu İşleri 7.Kendimle Barıştım 8.Kafam Karışık 9.Yasak Elma 10.Kitap Aralarında 11.İlaç 12.Bi Sürü...

Sayfayı Paylaş