85/4 asker yolu bekliyorum

yemin törenine hazırlanıyorlarmış çok yğun olduğu için 2 gün arayamadı bi aksilik olurda arayamam diye bugün için dün aradı çünkü bugün benim doğum günüm ama ne olursa olsun ynede ihmal etmedi hem sabah hemde az önce yine aradı çok mutlu oldum

ayrıca arkadaşlar benim yanlışım varmış o kağıdını aldıktan 3 gün sonra gitti o 3 günde asker olarak görünüyormuş bugün şafak 443 olması gerkiyordu ama gitmeden 3 gün önceside sayıldığı için Şafak 440 bu üç gün bana dünyalara bedel olan doğum günü hediyesi oldu seni seviyorum bitanem seni sevmekten hiç vazgeçmiycem...

çok mutluyum çok mutluyummmmm
usta birliğinde nereye gideceği belli oldu Hataya gidyor çok mutluyum birincsi doğu olmadığı için ikincisi mersinde yaşıyoruz mersin hatay 3 saat amaaaa en önemlisi Hatay benim memleketimmm benim memleketime düştüüü :))) çok mutluyum Allahım sen büyüksün dualarımı kabul ettin güzel yere çıkardın Allah herkesn gönlündeki muradı versin yarabbim Allah herkesin sevdiğini böyle güldürsün .. Dualarım bütün askerlerimize Allah herkese rahat yerler nasip etsin kazasız belasız inşallah

Şafak 437

Son düzenleme:
Geri