gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

+88 Kod Numarasıyla Aranıyorsanız Dikkat !

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

+88 nerenin kodu +88 nereye ait +88 nerenin kod numarası

Sevgili melekler, +88 ile başlayan bir numaradan çağrı alıyorsanız, dikkat edin ve asla numaraya geri dönmeyin! Turkcell açıklama yaptı: +88 veya +882 ile başlayan yurt dışı telefonla aranarak dolandırıcılık yapılıyor, bu numaralar size çağrı bırakıyor, merak ederde numaraya dönerseniz, kontorleriniz su gibi gidiyor..

Bu yeni bir dolandırıcılık sistemi..Sizinle arkadaş olmak veya yardıma muhtaç olduğunu söyleyip acındırmak,yada sizden iş istemek amaçlarıyla kandırıyor ve ardından konuşturdukça onlar kazanıp siz iyice kaybediyorsunuz..

Cevap vermediğiniz takdirde daha rahatsızlık vermiyorlar..

2. a_z

a_z Forum Okuru

+88 li bi numara çaldırıp kapattı bende onu çaldırıp kapattım sıkıntı olurmu

+88 Kod Numarasıyla Aranıyorsanız Dikkat ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İki Aile 88. Bölüm Özeti

İki Aile 88. Bölüm Özeti

Yaman’ın Sosyal Hizmet görevlisinin önünde dayak yemesi ve esasında köşke komşu olduğunun ortaya çıkması Umut’un evlatlık verilmesini riske sokar.Eda karamsarlığa kapılır.Geldiğinden beri mahalleyi birbirine katan Yaman yediği dayakla da akıllanmaz ve muhtar olabilmek için yeni planlar yapar.Umut’un babası Şahsuvar ortaya çıkar ve oğlunun peşine düşer.Amacı onu zengin bir aileye para ile...
  2. Arka sokaklar 88. Bölüm Özeti

Arka sokaklar 88. Bölüm Özeti

Ekip, uyuşturucu çetelerine karşı Derya adlı bir genç kız evinde ölü bulunur ve ilk şüpheli olarak onun yanında olan Onur adlı kişi gözaltına alınır. Derya’nın ağabeyi Sezgin ve birkaç ay önce ölen akrabaları hakkındaki bilgiler Ekip’i suçluya ulaştırır. Pınar ve Ali arasındaki gerginlik sürmektedir. Pınar’ın Ali’yi, Rıza Baba’nın evinde yaşamaya davet etmesi ikilinin arasının açılmasına...
  3. Yaprak dökümü 88. bölüm

Yaprak dökümü 88. bölüm

Ali Rıza Bey, Ferhunde’nin karşısında Oğuz bir kez daha Necla’nın hayatına sızmış, bir kez daha onun için problem olmuştur. Necla’nın kendini aklamak için söylediği her söz Cem’in daha da öfkelenmesine sebep olur. Aile de duruma karışınca iş iyice büyür. Oğuz’un kendini aklamak için başka planları vardır. Leyla’nın yaraları büyük acıların içinde yavaş yavaş küçülmeye başlar, bu durum...
  4. 88 Renkli Göz Farı Paleti

88 Renkli Göz Farı Paleti

göz farı paleti palet farlar Gittigidiyorda gördüm bu makkyaj paletlerini .çok hoşuma gitti,zaten arıyordum bu kadar çok renkli göz farı paleti.hemen para biriktirip alacağım .
  5. +88 nerenin kodu

+88 nerenin kodu

kızlar +88 den bana sürekli çağrı geliyor allaşkına bilen söylesin bu nerenin hangi ülkenin kodu kızlar ?

Sayfayı Paylaş