gebe
  1. melodim

melodim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

88 Renkli Göz Farı Paleti

Konu, 'Makyajın Püf Noktaları' kısmında melodim tarafından paylaşıldı.

göz farı paleti palet farlar Gittigidiyorda gördüm bu makkyaj paletlerini .çok hoşuma gitti,zaten arıyordum bu kadar çok renkli göz farı paleti.hemen para biriktirip alacağım .
    p881.jpg

logop.jpg

Son düzenleme: 23 Ocak 2011
  2. ebru58

ebru58 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    28
    çok güzelmiş canım

3. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63
    her renk var güzelmiş emeğine sağlık cnm

4. gulteran

gulteran Forum Okuru

çok güzel

bende aldım bu setlerden gerçekten çok güzeller

5. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

88 Renkli Göz Farı Paleti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tek kullanımlık göz farı

Tek kullanımlık göz farı

Eye majıc ..tek kullanımlık goz farı Ben gecenlerde bu urunun benzerini gordum.Kuaforde.Henuz ulkemize yeni gelmis..Asagidaki urunu ben USAda gordum denedim. Bayanlarin goz kapagi kisiden kisiye farklilik gostermektedir.Benim kapaklarima uymadi mesela..Ama Kuaforumde gordugum kendı go zkapagına uygu olarak pratik far makyajinizi yapabiliyorsunuz.Urunun distirbutorunu buldum , henuz geldigi...
  2. Canlı renkli farlar

Canlı renkli farlar

Mor farın dozunu iyi ayarlayın, sadece göz kapaklarınıza sürün ve iyice dağıtın. Çılgın bir tarzınız varsa, pembe ve kırmızıya çalan tonları rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kırmızı ve fuşya krem farları aynı zamanda yanaklarınız için de kullanabilirsiniz. Elektrik mavisi bu sezonun en moda renklerinden. Romantik genç kız günlerinize geri dönmek için pembe...
  3. Üç renkli farları nasıl kullanılmalı

Üç renkli farları nasıl kullanılmalı

Açık renk far: Koyu renkleri uygulamadan önce, baz olarak kaş altından kirpik hizasına kadar uygulamalısın. Orta renk far: Sadece göz kapağının ortasına uygulayarak gözlerine istediğin derinliği kazandırabilirsin. Koyu renk far: Kirpik diplerinin ucuna uygulayarak gözlerinin daha dikkat çekici olmasını sağlayabilirsin.
  4. Göz Kaleminden Far Yapabilirsiniz

Göz Kaleminden Far Yapabilirsiniz

göz kaleminden far yapımı evde far yapımı Sevgili melekler, eğer koyu renk göz farınız bittiyse ve alacak vaktiniz de yoksa evde kendi kendinize farınızı imal edebilirsiniz. Nasıl mı? Çok kolay bunun için sahip olmanız gerekenler kalın bir göz kalemi, maskara ve karıştırma fırçası. Ayrıntılar aşağıdaki yazımızda... Malzemeler • Kalın bir göz kalemi. Burada dikkat etmeniz gereken...
  5. Göz Farının Akmaması İçin İpuçları

Göz Farının Akmaması İçin İpuçları

göz farının kalıcı olması için, göz farı kullanımı, göz farı nasıl sürülür Sevgili melekler, makyajınızı tam tekmil yaptıktan 1-2 saat sonra göz farınızın sadece kalıntılarının kaldığını, ilk sürüldüğü andaki gibi canlı ve renkli durmadığını görürüz. Eğer böyle bir durumla karşılaşmamak, yaptığınız andaki gibi canlı bir makyajınız olsun sitiyorsanız, vereceğimiz ipucunu uygulamanızı tavsiye...

Sayfayı Paylaş