gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

89-90 lisedeyim daktilo hocamız sedat kinaş

Konu, 'Eski Okul Anılarınız' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Heyyy gidi günleeerr hey, 89-90 senesiydi belkide 88 nebilim ya ihtiyarladım işte :) Sedat Kinaş Diye bir öğretmenimiz vardı bizim... Öyle asabi öylee korkulası bir öğretmendi...

Bir gün daktilo dersinde; ( ki öğretmenimiz bu dersede giriyordu )

Ve kapı açıldı... ser bakışları ve tahtadan yaptırdığı 30 cm cetveliyle girdi sınıfa :) Aman Allahım inşallah bana yazdırmaz, inşallah beni takip etmez durumlarındaydık...

Ve bomba her ne hikmetse bende patladı :)

Seeen dedi :)

E ben dedim.
    Yaz bakim oğlum dedi
    ama yazmak ne mümkün... tırsıyorum... :D
    vel hasıl kelam ogün daktilo dersi benim sayemde diğer arkadaşlarımın kurtulmasıyla nihayet buldu... Dersin sonu gelmek bilmiyor yazamıyorum... bi kamyon dayak yedim heralde ellerime öyle aç elinide yok... parmaklar bir arada toplanıyor... ve sedat hocam... taaak diye vuruyor... sanki halı dövüyor... Ama ogün ahtetmiştim bu işi en layıkı ile öğreneceğime... Hocam en son 10 dakikasını şu sözlerle geçirmişti...

Çocuklarım.. sizler birgün gelecek, beni arayacaksınız... sizin üzerinizde bu kadar baskı kurmamı, işinizi tam anlamıyla yapmanızı istememi anlayacaksınız demişti...

Düşünüyorumda belkide 2 parmağım daha olsa onlarıda kullanırdım... Nihayetinde kusursuz şekilde daktilo yazmayı öğrendim F klavyede on parmak :)

Ya tırstığımdan, yada ellerime gelen tahta cetvelin cazibesinden...

Belki şimdi vefat etmiştir yinede bilemiyorum...

Öldüysen Rahmet, Sağ isen sağlık diliyorum... Seni seviyorum Sedat Hocam :D:D

2. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: 89-90 lisedeyim daktilo hocamız sedat kinaş
    Yaşıyorsa bizden de saygılar kendisine... Nerede eski hocalar, nerede eski öğrenciler... Herşey o kadar değişti ki artık. Geçmiş hikayeler veya anılar masal gibi geliyor bana, kendi öğrencilerimi gördükçe hele...

3. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83

insan hüzünleniyo böyle şeyleri okuyunca yaa

4. RoCCo

RoCCo Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

yok,ya bn o durumda kalmak istemezdim.şiddete hayır.sizin içinizde olmasa yine öğrenemezdiniz.

5. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: 89-90 lisedeyim daktilo hocamız sedat kinaş
    benimde tırstığım hocanın dersindeki işlenen ler hala betynimde. insan oğlu başka laftan anlamaz. iyiki vurmuş yoksa bu siteyi nasıl kuracaktınız hem onun hem sizin ellerinize sağlık:D

6. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

En son kasım ekenler tic. meslek lisesi'nde idi sedat kinaş. Yıl 2010 falan olsa gerek. Asabi suratı vardı. Kendisinden ders almadım ama iyi adamdı.

89-90 lisedeyim daktilo hocamız sedat kinaş konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sedat abi

sedat abi

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. lisedeki coğrafya hocamıza yazık ya:(

lisedeki coğrafya hocamıza yazık ya:(

lisenin son sınıfındayım.coğrafya hocamız çok yaşlıydı.yazık sesi bile çıkmıyordu..bizim erkek arkadaşlarda iri yarılar tabi..yazık hocayı sıkıştırıp duruyorlardı..hoca birgün kızdı arka sıradakilere..hemen geldiler yanına ne diyon sen diye hocanın üstüne yürüdüler:(hoca yazık yapmayın ewladım diyordu hala..yerinize geçin diyordu..ama nerde bizimkiler baktılar hoca tırsıyo dediler ki..iki kez...
  3. Daktilo

Daktilo

Rüyada daktilo görmek, korkunç ve üzücü olayların habercisidir. Farkında olmadan yaptığınız hataların sonunda size yarar geleceğine işarettir. Dul bir kadın için varlıklı ve iyi kimse ile evleneceğinize ve mutlu olamayacağınıza işarettir. Bu rüyayı görürseniz ertesi günü neşeli geçirirsiniz. Rüyada daktilo görmek, bir sirkete ortak olmak için hisse senedi satin alacaginiza, veya borsadan...
  4. daktilo

daktilo

Daktilo, 19. yüzyılda Amerika'da bulundu. Daktilonun ilk örneklerine "tipograf" adı verilmişti. Tipograf 1829 yılında William Burt tarafından yapılmıştı. Bu makinenin birçok parçası tahtadandı. Harfleri bulabilmek için, yazı yazanın bir çerçeve üzerindeki kolu çevirmesi gerekiyordu. 1868 yıllarına doğru daha gelişmiş modeller yapıldı. İlk daktilo makinesini satın alanlar arasında...
  5. Rüyada Daktilo Görmek

Rüyada Daktilo Görmek

Rüyada Daktilo Görmek ne demek? Ne enteresan değil mi rüyamda daktilo gördüm hani çok kullanılan yada gerçekte sıkça gördüğüm bişey olsa tamam ama daktilo ne alaka rüyamda :S Arkadaşlar acaba rüyada daktilo görmenin tabiri nedir?

Sayfayı Paylaş