gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

9-11 Aralık İstanbul'da Elektrik ve Su Verilemeyecek Semtler!

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

istanbulda su kesintisi, istanbulda elektrik kesintisi, istanbul su kesintisi 9-11 aralık 2013

Sevgili melekler, Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş'den yapılan açıklamaya göre, 9-11 Aralık'ta bazı ilçelere elektrik verilemeyecek.

su-elektrik.jpg

9-11 Aralık İstanbul'da Elektrik ve Su Verilemeyecek Semtler! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İstanbul'daki Semt Pazarları

İstanbul'daki Semt Pazarları

istanbul semt pazarlari 2011 istanbul sosyete pazari 2011 pazarları semt pazarları sosyete pazar, pazar alışverişi, semt pazarları, istanbuldaki semt pazarları, istanbuldaki pazarlar Pazar gezmeye bayılırım...Özellikle Fındıkzade'deki Cuma pazarı benim favori pazarım...Eğer sizde benim gibi pazar gezmeyi seviyorsanız bu yazımız tam sizlik melekler :tik: Bahçelievler – Pazartesi : Türk...
  2. İstanbul'da metro geçecek semtler

İstanbul'da metro geçecek semtler

İstanbul'da metro geçecek semtler hangi semtler bu konuda bilginiz var mı
  3. 12 ve 13 Nisan da İstanbul'da Elektrik Kesintisi Olacak!

12 ve 13 Nisan da İstanbul'da Elektrik Kesintisi Olacak!

Bu konu İstanbul'da bulunan bazı semtlerde elektrik kesintisi olacağı haberine yer vermektedir. İstanbul'da oturanlara ne yazık ki can sıkıcı bir haberimiz var. 12 ve 13 Nisan tarihlerin de İstanbul'un bazı semtlerine elektrik kesintisi uygulanacak. Elektrik kesintisi uygulanacak semtler ve saatler hakkında bilgiler sizlerle... Boğaziçi Elektrik Dağıtım AŞ’den yapılan açıklamaya göre, 12...
  4. Çalıkuşu Dizisi 11.Bölüm Özeti ve Fragmanı 10 Aralık 2013

Çalıkuşu Dizisi 11.Bölüm Özeti ve Fragmanı 10 Aralık 2013

çalıkuşu dizisi 10.bölüm, çalıkuşu 10.bölüm özeti, çalıkuşu 10.bölüm fragmanı Sevgili melekler, bu hafta 11.bölümüyle ekranlara gelecek olan Çalıkuşu dizisinin başrollerinde Fahriye Evcen ve Burak Özçivit'i izliyoruz. Bakalım heyecan dolu bu dönem dizisinin bu haftakli bölümünde neler olacak... [media] Feride ile Selim’in konuşmalarını duyan Kamran’ın hayalleri bir anda yıkılır....
  5. İstanbul'da Su Kesintisi 9 Nisan 2014

İstanbul'da Su Kesintisi 9 Nisan 2014

istanbulda su kesintisi, su kesintisi istanbul, 9 nisan 2014 su kesintisi Sevgili melekler, İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi'nden yapılan açıklamaya göre, Avcılar, Başakşehir ve Esenyurt'un bazı bölgelerine, 9 Nisan'da 14 saat süreyle su verilemeyecek. Açıklamaya göre, Tahtakale Terfi Merkezi'nde kapasite artırımı kapsamında boru bağlantı çalışmaları gerçekleştirilecek. İşte 9 Nisan 2014...

Sayfayı Paylaş