gebe
  1. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0

9 günde 3 kişi öldü...

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında $ul€ tarafından paylaşıldı.

anlamıyorum ne oluyo ne bitiyo ama bizim sülaleden 9 günde 3 kişi vefat etti...ilk ölen 2 kişi diğerine göre yaşlıydı.tabi böyle bi ayrım sözkonusu bile değil yani genç ölmez yaşlı ölür gibi..ama genç ölümler daha bi üzüyor insanı...16 yaşındaydı kızımız kendini balkondan atmış..1 haftadır komadaydı ama başaramamış...hepsinin mekanı cennet olsun diyeceksinizki intihar eden bir kişinin cennete gidemeyeceğini bilmiyomusun.evet biliyorum ama akraba sonuçta konduramıyorum

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Allah, rahmet eylesin kardeşimize, yazık olmuş gerçekten dediğiniz üzere insanlar genelde genç ölümü yakıştırmıyorlar ama vakit geldiğinde ne bir nefes eksik nede fazla... Yani dolduğunda vade bakmıyor yaşa başa duruma paraya...
    Ruhu şad olsun.

3. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    saol sadminim

4. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Basiniz sagolsun Canim.

Mekanlari cennet olur INSALLAH.

5. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    Allah razı olsun hercaicim

6. RoCCo

RoCCo Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Allah rahmet eylesin

7. BİTTERİM

BİTTERİM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    allah rahmet eylesin canım yakınlarına yani sizlere sabırlar versin Allahım geride kalanlara uzun ömürler nasip etsin

8. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    saol bitterim dostlar sağolsun sizler sağolun

9. eyvallah_21

eyvallah_21 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    başınız sağolsun canım... Allah sizlere uzun ömür versin..

10. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    saol Allah razı olsun dostlar saolsun

11. Misafir

Misafir Forum Okuru

ALLAH rahmet eylesin canım, mekanları cennet olsun, size ve tüm sevdiklerine Rab sabır versin.

12. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Canim ya cok uzuldum,genclik iste,su ergenlik dedikleri sey ne kadar zor bir donem,benimde bir tanidigimin bir akrabasi kiz ,sevdigi gence babasi vermem demis diye olumu secmis,bu kadar kolay mi?Iste demek ki insan o yaslarda bunu dusunemiyor,ya da nasilsa birsey olmaz bunu yapayimda ,ailem ders mi alsin diyorlar ne anlamadim gitti,belkide gercekten sonun bu sekilde sonuclanacagini dusunmuyorlar,mekani cennet olsun cumlesinin.

13. ceunselor

ceunselor Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Başınız sağolsun. Allah rağmet eylesin.

14. * MuCiZé *

* MuCiZé * Forum Okuru

Allah rahmet eylesin canım,başınız saolsun.Allah sizlere tüm yakınlarına sabır versin.
    ölüm zor,genç yaşlı dinlemiyor ama en çok da canı yakan genç birinin kaybı oluyor.Allah günahlarını affetsin,mekanları cennet olsun...

15. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Allah rahmet eylesin canım,mekanları cennet olsun ve Allah geride kalanlara sabır versin.

9 günde 3 kişi öldü... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 3 Günde 3 Kilo

3 Günde 3 Kilo

3 GÜNDE 3 KİLO Diyet Hedefi: 3 günde 3 kilo vermek. Günlük kalori: 1200 Kcal Uzun sürede dengeli bir şekilde kilo verebileceğiniz bir diyet. Bu diyeti istediğiniz kiloya ulaşasıya dek 7 günlük periyotlar halinde uygulayabilirsiniz. %54 Karbonhidrat, %16 Protein, %30 Yağ içeriyor. BU DİYETİN GÜNLÜK MENÜLERİ 1. GÜN Sabah : 1 tost, 2 çay kaşığı tereyağı, yarım bardak greyfurt, 1 fincan kahve, su...
  2. Bir anda 100 kişi öldü

Bir anda 100 kişi öldü

Yol yapımı sırasında buldozer petrol boru hattına çarptı. Patlama oldu, 100 kişi öldü. Petrol hattında patlama Nijerya'nın Lagos kenti yakınlarındaki bir köyde petrol boru hattında yangın çıktı. Yangında 100 kişi hayatını kaybetti. Kızılhaç, yol yapımı sırasında bir buldozerin boru hattına zarar vermesinden sonra boru hattının alev aldığını açıkladı. Civardaki evlere ve bir okula sıçrayan...
  3. 3 günde 3 kilo

3 günde 3 kilo

Bıkmadan kısa sürede sonuca ulaşmak için ilk adımı atın. 3 günde 3 kilo çok da ulaşılmaz değil! Moral bozucu biliyoruz! Diyet, moral bozan ve insanı, insanlığından çıkaran bir olay gibi gelebilir. Bunu aşmak için aynanın karşısında zayıflıyorum, çok güzelim, harikayım, ben bir mankenim, ben iyiyim, herkes bana bayılıyor gibi kendi kendinize uydurduğunuz dizeleri bağırarak söyleyin. Bu...
  4. 800 kişi öldü

800 kişi öldü

Parçalayarak öldürmüşler! Sürgündeki Uygurların en önemli örgütü olan ve merkezi Almanya'nın Münih kentinde bulunan Dünya Uygur Kongresi'nin Başkan Yardımcısı Asker Can, Çin'in Sincan Uygur Özerk Bölgesinde çıkan olaylarda ölü sayısının 600 ila 800 civarında olduğunu bildirdi. Almanya'dan telefonla AFP'ye açıklamalarda bulunan Can, bölgedeki görgü tanıklarına dayanarak, "Bazıları bize...
  5. Doğduğunuz gün kaç kişi ölmüş

Doğduğunuz gün kaç kişi ölmüş

The Death Report - Morbid Facts About Your Birthday İlginç. (:

Sayfayı Paylaş