gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

9 Haziran 2012 SBS Sonuçları ne oldu?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar 9 Haziran 2012 SBS Sonuçları yarın açıklanıyor değil mi? Lütfen 9 Haziran 2012 SBS Sonuçlarını sizde kendi sitenizden paylaşır mısınız çünkü biz buradan sonuçları öğrenmek istiyoruz.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

8. sınıf SBS sonuçları 2012

9 Haziran SBS sınav sonuçları

9 Haziran 2012 günü yapılan 8. sınıfların katıldığı SBS sonuçları yarın açıklanıyor. 1 milyon 98 bin 243 ilköğretim 8. sınıf öğrencisinin katılımıyla gerçekleşen sınavın Sonuçları T.C. Milli Eğitim Bakanlığı ile oges.meb.gov.tr adreslerinde yayımlanacak.

Öğrencilere sonuç belgesi gönderilmeyecek.

9 Haziran 2012 SBS Sonuçları ne oldu? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 9 haziran 2012 SBS soruları ve cevapları

9 haziran 2012 SBS soruları ve cevapları

Kızım sınava girdi acaba sınavda çıkan SBS soruları ve cevaplarıyla birlikte cevap anahtarları var mı arkadaşxlarım sağolun.
  2. Millet 2012 SBS Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak

Millet 2012 SBS Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak

Merhaba acaba 2012 SBS Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak bu konuda bilgisi olan var mı aranızda. Merak ediyorum bizim sıpa ne yaptı diye bu sınav bizim için çok önemli umudum yok ama yinede bizim sıpaya bir şans veriyor ve umutla bekliyorum.
  3. 30 Haziran 2012 Ehliyet Sınavı Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak acaba

30 Haziran 2012 Ehliyet Sınavı Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak acaba

Kızlar 30 Haziranda yapılacak olan 30 haziran 2012 Ehliyet Sınavı Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak acaba bu konuda bilginiz var mı, sevgilimde giriyor da o sınava merak ettik sonuçların tarihini:)
  4. 2012 Sbs Tercih Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak yazın lütfen

2012 Sbs Tercih Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak yazın lütfen

Merhaba arkadaşlar acaba aranızda 2012 Sbs Tercih Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak bu konuda bilgisi olan var mı? 2012 Sbs Tercih Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak bilen varsa bilgi versin.
  5. 2012 kpds sonuçları ne oldu

2012 kpds sonuçları ne oldu

2012 KPDS sonuçlarını bekliyorum ama bir haber var mı yoksa ben mi kaçırdım :S

Sayfayı Paylaş