gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

9 haziran 2012 SBS soruları ve cevapları

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızım sınava girdi acaba sınavda çıkan SBS soruları ve cevaplarıyla birlikte cevap anahtarları var mı arkadaşxlarım sağolun.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sınav saati şu anda daha yarım saat oldu çocuklar sınava gireli :) Bulur bulmaz konunun altından vereceğiz. Bende merak ediyorum açıkçası, umarım hepsi başarılı olurlar.

9 haziran 2012 SBS soruları ve cevapları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 10 Haziran 2012 PYBS 9. Sınıf Bursluluk Soruları ve Cevapları burada

10 Haziran 2012 PYBS 9. Sınıf Bursluluk Soruları ve Cevapları burada

10 Haziran 2012 PYBS 9. Sınıf Bursluluk Soruları ve Cevapları buradan yazarsanız çok ama çok sevinirim çocuklarımız bu gün bu sınava girdi ve şimdiden çok merak ediyoruz sınav sorularoı nasıldı ve cevaplarını doğru verdiler mi diye:S
  2. PYBS Soruları ve Cevapları 10 Haziran 2012 sınavı

PYBS Soruları ve Cevapları 10 Haziran 2012 sınavı

PYBS Soruları ve Cevapları 10 Haziran 2012 sınavı hakkında bilgi istiyor ve sınavda çıkan soruları ve o soruların yanıtlarını da paylaşmanızı rica ediyorum sizden
  3. 2012 Yılı 10 Haziran PYBS Sınav Soruları ve Cevapları Burada

2012 Yılı 10 Haziran PYBS Sınav Soruları ve Cevapları Burada

10 Haziran 2012 PYBS Soruları ve Cevapları 2012 PYBS Soru ve Cevapları Sevgili melekler, 2012 PYBS sınavı bugün yani 10 Haziran Pazar günü tüm sınav yerlerinde Türkiye saatiyle 10.00’da merkezi sistem olarak aynı anda başlayıp, tek oturum olarak yapıldı. Tüm illerde ve Lefkoşa'da düzenlenen 2012 PYBS Soru ve Cevapları ile ilgili sizlerle paylaşabileceğimiz bilgiler şöyle... 5. sınıfların...
  4. Millet 23 Haziran 2012 LYS 3 Soruları ve Cevapları

Millet 23 Haziran 2012 LYS 3 Soruları ve Cevapları

Merhaba hepinize keyifli ve neşeli bir hafta sonu diliyorum ve sizden mümkünse 23 Haziran 2012 LYS 3 Soruları ve Cevaplarını paylaşmanızı rica ediyorum.
  5. 9 Haziran 2012 SBS Sonuçları ne oldu?

9 Haziran 2012 SBS Sonuçları ne oldu?

Kızlar 9 Haziran 2012 SBS Sonuçları yarın açıklanıyor değil mi? Lütfen 9 Haziran 2012 SBS Sonuçlarını sizde kendi sitenizden paylaşır mısınız çünkü biz buradan sonuçları öğrenmek istiyoruz.

Sayfayı Paylaş