gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

9 vitesli süper bişi

Konu, 'Gerçek Resimler' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

2. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: 9 vitesli süper bişi
    aanam aannamm bu araba degıl kı..melek melek:D:D:D:D:hhh::hhh::hhh:

emegıne saglık

bu gercek olamaz:D

9 vitesli süper bişi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bişi

Bişi

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Açık mektup(kesinlikle okuyun süper bişe:()

Açık mektup(kesinlikle okuyun süper bişe:()

Açık mektup Sana bu m£ktubu çok uzaklardan yazıyorum. Şu an radyoda s£vdiğimiz şarkı çalıyor v£ b£n s£ni düşünüyorum, dalıyorum hülyalara v£ yin£ tüm içt£nliğiml£ sana döküyorum içimi. Oysa hiçbir zaman s£nin için böyl£ yazmayı b£c£r£m£miştim. Tabi mat£matik d£ft£rim£ yazdığım saçma şiirl£ri saymazsak £ğ£r. D£m£k ki yazabilm£k için hasr£tl£ yanmak g£r£k. Şimdi is£ t£miz kâğıtlara yazıyorum,...
  3. Papaz süper bişi :D

Papaz süper bişi :D

Papaz, ölmek üzere olan adamın üzerine eğilerek: "Ölmeden önce şeytanı ve onun kötülüklerini lanetle" der. Ancak adamdan ses çıkmaz. Papaz gene: "Ölmeden önce şeytanı ve onun kötülüklerini lanetle" der demesine ama adamdan gene ses çıkmaz. Papaz iyice sinirlenir: "Neden şeytanı ve kötülüklerini lanetlemiyorsun be adam?" Adam yanıtlar: "NEREYE GİDECEĞİMİ...
  4. dukan diyetiii süper bişi yaw tavsiye ederim :)

dukan diyetiii süper bişi yaw tavsiye ederim :)

Henüz Dukan diyetini duymamış olan varsa, yakında duyacağından eminim. Bu yeni trend bütün Avrupa’yı sarmış durumda. Prenses Kate Middleton bile kilo almadan istediğinizi yiyebildiğiniz bu diyeti uygulayanlardan. Kulağa gerçek olmayacak kadar iyi geliyor, öyle değil mi? Dukan diyeti, aslında Atkins diyetinin temeli olan düşük karbonhidrat tüketimine dayanıyor; ancak bu yeni akım haftada altı...
  5. 10 Vitesli Otomobiller Geliyor!

10 Vitesli Otomobiller Geliyor!

bu konu 10 vitesli otomobillerin haberine yer vermektedir. Şu ana kadar otomobil üreticileri piyasaya farklı model ve markalarla ürünlerini piyasaya sürdüler. Otomobil kullanıcalırını yakından ilgilendiren 10 vitesli arabaların piyasaya sürüleceği haberi oldukça merak uyandırdı. Sizler için haberle ilgili detaylara geçiyoruz. Gelişmekte olan otomotiv sektöründe üretim tipini değiştirecek...

Sayfayı Paylaş