gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

90larda Çocuk Olmak (video)

Konu, 'Nostaljik Videolar' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

90larda çocuk olmak, müzikleri, markaları, yiyecekleri, sakızları, nostaljik videolar, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler,
    1990 larda çocukluğunu yaşayanlar aşağıda ki videoyu izleyince, eski günlere bir yolculuk yapacaklar ve yüzlerine kocaman bir gülümseme yayılacak..Buyrun...:hıms:

2. Cennet-ul Meva

Cennet-ul Meva Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    159
    Ödül Puanları:
    63
    yaaaaaaa:/:/:/ bende göstermiyorrrrr???

3. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Benim hiç sanal bebeğim olmmıştı.... ama ben 80 lerın cocuguyum....

4. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Niye acaba cennet?Başka bir tarayıcıdan dene istersen,kaçırma bu ziyafeti :D:D

5. bettt

bettt Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    221
    Ödül Puanları:
    0
    hahaha :D ben izlemiştim bu tarzda birşey çok güzel ya :)

90larda Çocuk Olmak (video) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Erkek Çocuk Annesi Olmak

Erkek Çocuk Annesi Olmak

Erkek ve kız çocuklarının hem biyolojik hem de ruhsal açıdan birbirlerinden oldukça farklı olması işinizi biraz daha zorlaştırıyor. Bu nedenle erkek çocuklarının neler hissettiğini ve onlara karşı nasıl davranılacağını bilmekte yarar var. Bu bilinmezlik içinde bocalamamak için onları daha iyi tanımalısınız. İşte size erkek çocukları hakkında işinize çok yarayacak ipuçları: Erkek çocukları,...
  2. **doğu'da çocuk olmak**

**doğu'da çocuk olmak**

doğuda evlilik Yine ağlıyor, Yıldız bakışlı çocuklar, Hayattan vazgeçmişcesine, sanki yılların tüm yükü üzerlerinde... Emek vereceksin yarınların için Alın terin ile varacaksın ulaşmak istediğin yere Haksızlığa boyun eğmeyip Zulüm edene baş kaldıracaksın...! Dört elle sarılacaksın emeğine Okuyacaksın... İnsanı, insanlığı öğreneceksin Bileceksin, seni beni...ve geçmişini......
  3. Teknoloji Olmadan Çocuk Olmak

Teknoloji Olmadan Çocuk Olmak

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Çocuğunuzun konuşmasına destek olmak

Çocuğunuzun konuşmasına destek olmak

Çocuğunuz konuşmayı doğal olarak yakın çevresinden öğrenecektir. Eğer çocuğunuzla yeterli miktarda konuşamazsanız konuşmayı asla zamanında ve uygun şekilde öğrenemez. Çocuğunuza bir nesneyi, bir eylemi tanıtırken veya direktif verirken her zaman aynı kelimeleri kullanmaya özen gösterin. Çocuğunuz istediği nesneyi işaret ettiğinde, onu ...verirken mutlaka adını da söyleyin. Çok sayıda...
  5. çocuk sahibi olmak

çocuk sahibi olmak

ben 2.5 yıllık evliyim tüm tahlillerim yapıldı ve bir sıkıntım olmamasına ragmen hamile kalamadım son gittigim doktor klomen verdi bugün başladım.adetin 5.günü başlanıyormuş netten baktım çünkü doktor o bilgiyi ya vermedi yada bn kalabalıktan duyamadım.kullananlara soruyorum yardımcı olurmusunuz dogru zamanda başlamışımdır umarım ve içinde 10 tablet var ama doktor günde bir defa 5 gün iç...

Sayfayı Paylaş