gebe
  1. Rblasy

Rblasy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

92 yarenleri şafak kaac?

Konu, 'Meleklerin Günlüğü' kısmında Rblasy tarafından paylaşıldı.

Kızlaar şafak kaç? Nasıl geçiyor günler bakalım

92 yarenleri şafak kaac? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Şafak Güçlü

Şafak Güçlü

şafak güçlü 1978 İstanbul doğumlu olan Şafak Güçlü aslen İzmirlidir. Henüz 5 yaşındayken kamera karşısına geçer ve bu güne kadar bir çok sinema filmi, dizi ve reklamda oynar. 6 yaşındayken müziğe ilgi duyar ve piyano çalmaya başlar. 14 yıldır profesyonel olarak sahnelerde piyanistlik yapar. Güçlü 1996 senesinden beri deneme hikaye ve film senaryoları yazmaktadır. İlk, orta ve liseden sonra...
  2. Şafak

Şafak

Yemin etmeye, devlet tarafından başlatılıp yönlendirecek harekete; Bu vakit nur ve hidayete, peş peşe yaşanacak sevinç ve mutluluğa; yalancı ve aldatıcı beklentilerin yerini gerçek mutluluklara bırakmasına, sapıklıktan sonra hidayete delatet eder.Rüyasında şafak söktüğünü gören herkes, ferahlığa ve saadete erer. Rüyada şafak söktüğünü görmek refaha, rahatlığa ve mutlu bir yaşama yorumlanır....
  3. Fakir A 92 Super Compact

Fakir A 92 Super Compact

Fakir A 92 Super Compact Taşınabilir Süpürge 1200 W Elektronik ayarlı vakum gücü (300-1200 arasında ayarlanbilir) Egzost hava ve motor koruma filtresi Filtre değişim göstergesi
  4. şafak vuslatı....

şafak vuslatı....

günü gelecekse çekilen çile kutsaldır...canmeleklerimm umrm begenırsınız bunu bizim gibi asker yolu gozleyenlere yazdım ... gittiğin günden beri devrildi bu koca sehirdeki binalar yıkıldı gökyüzü.ışıklar aydınlatmaz oldu doğan güneşler ise tir tir titretiyor bedenimi.hislerimi kaybettim.duygularımıda bir duygum sadece gidişinden benimle kaldı...vefalı gözyaşlarım...hergece yoklugunla...
  5. Şafak Türküsü

Şafak Türküsü

ahmet kaya, şarkı sözü, parçaları, nevzat çelik, eserleri, şafak türküsü hakkında bilgi burada bulabilirsiniz Çok severim bu parçayı kimden olursa olsun.. yeter ki olsun. Şarkının Şairi Nevzat Çelik ŞAFAK TÜRKÜSÜ Beni burada arama Arama anne Kapıda adımı sorma Saçlarına yıldız düşmüş Koparma anne ağlama. ”Kaç zamandır yüzüm tıraşlı Gözlerim şafak bekledim Uzarken ellerim kulağım...

Sayfayı Paylaş