gebe
  1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113

95 Gün Sonra Müthiş Değişim...

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

Uğur Acar Yeni Yüzü Uğur Acar Yeni Yüz Nakli

95 gün nedir ki bizim için öyle ama çoğu insan için asırlar demektir özellikle hayati kararlar alanlar için Uğur Acar da sonunda yeni yüzüne kavuştu.Ve tam 95 gün olmuş.Allah sağlık sıhhat versin diyelim bizde..Umarım daha da mutlu olsun... Yeni yüz nakillerine umut olsun ....Evet zaten http://www.meleklermekani.com/guncel-haberler/218317-yeni-yuz-nakli-yolda.html bilginize ...

Büyük Değişim....

Türkiye'de ilk yüz nakli yapılan 19 yaşındaki Uğur Acar, nakilden 95 gün sonra eski ve yeni yüzünü karşılaştırdı.

Türkiye'de ilk yüz nakli yapılan 19 yaşındaki Uğur Acar, nakilden 95 gün sonra eski haliyle yeni yüzünü karşılaştırdığında değişimin müthiş olduğunu söyledi.

Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Ana Bilim Dalı öğretim üyesi Prof.Dr. Ömer Özkan tarafından geçen 21 Ocak'ta Ahmet Kaya'nın yüzü nakledilen Uğur Acar ve çift kolu nakledilen 34 yaşındaki Atilla Kavdır'ın fizik tedavi süreçleri devam ediyor.

Acar ve Kavdır, Akdeniz Üniversitesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi fizyoterapistleri tarafından sabah ve öğleden sonra olmak üzere iki seansta uygulanan fizik tedaviye olumlu yanıt veriyor.

Acar, fizik tedavi sürecinin hızlı geliştiğini, kendi kendine uygulamalara başladığını söyledi. Acar, "İlk tedavi günlerimde fizyoterapistlerim, mimiklerimin ve yüz hatlarımın oturmasının zaman alacağını söylüyordu.

Onların tahmininden daha hızlı gelişmeler oldu ve mimik yanında yüz hatlarımın da oluştuğu görüldü.

Şimdi fizyoterapistlerin verdiği çalışma şekillerini kendim uyguluyorum. Gelişmenin hızlı olduğunu söylüyorlar. Bu beni çok mutlu ediyor" diye konuştu.

Daha önceki yaşamında çocukların ve ilk görenlerin korktuğu bir görünüme sahip olduğunu anlatan Acar, muhabirin nakilden önce 26 Haziran 2011 günü çektiği fotoğrafına bakarak yeni yüzüyle aynı yerde poz verdi.

Acar, "Şimdi ise insanlar bana yaklaşmak, benimle sohbet etmek istiyor. Yeni yüzümle çok ilgi görüyorum. Yakışıklı olduğumu herkesten duymak benim de hoşuma gidiyor" dedi.

Manavgat İlçesi Gebece Köyü'nde geçirdiği 19 yılı neredeyse yaşanmamış saymak istediğini, o yılların kendisinde çok acı hatıraları bulunduğunu söyleyen Uğur Acar, şöyle konuştu:

"Bugün köyüme gittiğimde herkesin hiç değişmeyen ilgisi ve sevgisi ile karşılaşmak beni fazlasıyla mutlu ediyor.

Gebece'deki arkadaşlarım beni çocukluğumdan beri yalnız bırakmadı. Daha sonraki ziyaretlerimde de beni hiç yalnız bırakmayıp ilgilendiler.

Dostluğumuz, arkadaşlığımız devam etti. Köyümün dışında da insanların bana ilgisi oldukça fazla. Yakışıklı olduğumu söyleyenler hemen evlenme konusunu açıyor.

İnşallah zamanı gelince o da olacak, ancak benim istediğim evlilik tek taraflı sevgi ile değil, karşılıklı severek, aşk evliliği yapmak istiyorum."

CeMoŞ bunu beğendi.
  2. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    ayy aman allahım yaa önceki halini görmemiştimm:S rabbim sen koruu çok değişmiş yaaa ama iyide olmuş yazıkk adamaa ne haldeymişş :S iyi olmuş yüzüü güle güle kullansın:D:D

3. LaViNYaM

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113
    hee hemde bizim burda bu cocuk aynı ilcedeyiz yani

4. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Vay be teknolojiye bak, şaka gibi :S

5. LaViNYaM

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113
    aynen ablacım türkiyede demekki bişiler oluyo hemde iyi bişiler :D:D

6. Misafir

Misafir Forum Okuru

Muhteşem bir ameliyat olmuş, etkileyici... Dilerim ki, 19 yıl boyunca kurduğu tüm hayalleri gerçekleşir. Gerçekten çok etkilendim:S

95 Gün Sonra Müthiş Değişim... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yıllar sonra bir gün

Yıllar sonra bir gün

. Yıllar sonra bir gün gözün geçmişe dalar giderse Hiç bekleme hemen harekete geç, geç kalmış olmayasın Arkanı dönüp baktığında seni sevgiyle saran gölgen yoksa Kendini koca dünyada bir köşede sıkışmış hissedersen Bir an yalnızlık korkusuna kapılıp tutunacak bir dal ararsan Ve bedenin yüreğini taşıyacak gücü kalmamışsa Bir an olsun mutluluğu avuçlarından uçtuğunu görürsen Ve bir...
  2. Acilll regli olmadım günlerim değişti

Acilll regli olmadım günlerim değişti

slm arkadaslar size bi sorum olcak ben yeni evliyim bir bucuk aylık .. esimle cocuk istıoruz . adet günlerim degişti 28günde bir olurken 26 günde bir olmaya basladım bu ay 20sinde adet oldum 4gün sürdü bel ve kasık agrılarım var arada bir basım dönuo ve bulantı oluo cabuk acıkıorum gecen ay test yaptım evde negatif cıktı bide gögsümde hafif renk degişmesi var bukadar erken hamile kalma sansım...
  3. Evlendikten Sonra Eşinizin Hangi Huyları Değişti ?

Evlendikten Sonra Eşinizin Hangi Huyları Değişti ?

Sevgili melekler, hani derler ya, bir insan 7sinde neyse 70inde de odur diye, inanırmısınız bu düşünceye? Pek çoğunuzun kesinlikle doğru dediğini duyar gibiyim. Peki ama öyleyse evlilikten sonra değişen huylara ne demeli :D:D Hadi bakalım parmaklara kuvvet, evlendikten sonra eşinizin hangi huyları değişti ? :D:D
  4. Doğumdan sonra vajina değişimi genişlemesi

Doğumdan sonra vajina değişimi genişlemesi

doğumdan sonra vajinada genişleme,doğumdan sonra vajinada sarkma,doğumdan sonra vajinada defermasyon,doğum sonrası vajinal sorunlar hakkında bilgiler Gebeler artık 9 aylık bir evreyi tamamlamıştır. Anne adayları artık anne olmuş, doğum gerçekleşmiş, doğumdan sonra da bebeğinin gelmesi ile beraber hayatında birçok değişiklikler başlamıştır. İlk olarak vajinada değişiklik fark...
  5. Aşılamadan 10 gün sonra

Aşılamadan 10 gün sonra

Aşılamadan 10 gün sonra test yaptırsam olur mu

Sayfayı Paylaş