gebe
  1. magical

magical Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0

_________ aşk-ı aşıyorum.. __________

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında magical tarafından paylaşıldı.

Hiç bilmediğim bir şehirden hiç bilmediğim bir başka şehre gitmenin tedirginliğiyle aklımda sadece o.. Yollarım onunla başlıyor
    Onunla bitiyor..

İşkence gibi geçen onca aydan sonra bambaşka hissediyorum kendimi anıların içinde onunsa kilometrelerin yetemediği kadar uzağında.. Sanki bilmediğim bu yollarda karşıma çıkacakmış gibi bekliyorum her yeni kilometreyi her şehri daha da umutlu geçiyorum. Sanki bu hiç bilmediğim geçmediğim bu yollarda daha önce hiç görmediğim bu insanoğlu değil de o yanımda oturan. Onu hissediyorum..

Kulağımdan içime akan tüm şarkılar her damarımda biraz daha onu işliyor içime..

Uykusuzluğuma inat bu gece ona uyuyorum..

Eylül taze bitti
    Aşk kaynıyor kanımda..

Dur durağı yok hayalinin..
    Bedeninin
    Ellerini
    Gözlerini
    Kokusunu teninin;
    Bebekler gibi..

Bir de o eşsiz aşkını yad ediyorum; unutamadığım..

Özlüyorum bir şeyleri neyi bilmiyorum.. Özlediğim o mu umarsız aşkı mı kestiremiyorum. Canım yanmıyor eskisi kadar bu sayfada gözyaşı yok kanım kaynıyor içimde hepsi bu..

Dışımda ilkbahar sensiz..

Ne kadar yenilik katsam da hayatıma unutamıyorum.. Yanında uyurken bir başka tenin onu hayal ediyorum.. Mutsuzum gülmüyorum desem yalan olur. Ellerim boşlukta değil tutunuyorum. Avuçlarımı ısıtıcak kimse yok sadece ve bu kahrolası aşk damarlarımdan akmadan ısınmayacak bu eller üşüyorum..

Yokluğunu her sabah uyandığımda her gece uyuyana kadar her sabah ezanında mutluluğuna dua ederken yaşıyorum. Bıkmadan seni damarlarımda taşıyorum artık
    aşk-ı aşıyorum..

Aşk dediğin ya nefrettir ya hasret hasretim oluyor doldukça taşıyorum. Taştıkça; yazıyorum.. Bilmediğim yollar bilmediğim şehirlere varıyor okumana değmez kendimden kaçıyorum..

_________ aşk-ı aşıyorum.. __________ konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. .. Aşk-ı LâL ..

.. Aşk-ı LâL ..

(..suskunluk tehlikeli bir silahtır, lütfen sevilenlerin ulaşamayacağı yerlerde saklayın!) I ateşe koşan kelebekler gibi koştum sana tüm şehir gördü beni, bir tek sen görmedin II şiir kokan ellerimi tuttun bedenimdeki arzuyla seviştin törpüledin korkularımı gözlerimin kahvesinden içtin III Rabih dinlemiyorum artık, heyecanlarını anımsatıyor Ezginin Günlüğü,...
  2. ilan-ı aşk gifleri

ilan-ı aşk gifleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Aşk-ı Memnu'daki hata

Aşk-ı Memnu'daki hata

aşkı memnu beren saat aşkı memnu aski bihter ıphone 1 Aşk-ı Memnu'nun başrol oyuncusu Bihter dizide iPhone kullanmaya başladı Ancak yaptığı bir hata ile internet kullanıcılarına dalga konusu oldu Dizide makyaj yaparken aynı zamanda da telefonla konuşan Beren Saat'in telefonu ters tuttuğu görülüyor
  4. AŞK-ı HaYaL

AŞK-ı HaYaL

aşk Yüzyıllarca uzmanlar araştırıp durmuşlar. "Aşk aşk aşk; ne menem bişeydir bu aşk; yenilir mi, içilir mi, gözle görülüp elle tutulur mu? " diye. Adına milyonlarca şiir düzülmüş, milyarlarca yazı yazılmış; tartışmalara, makalelere konu olmuş... Peki hangi yazar, hangi şair anlatabilmiş aşkı tam manasıyla... Eee ne demişler! " Aşk anlatılmaz, yaşanır! " mış... Aşkı...

Sayfayı Paylaş