gebe
  1. Heaven

Heaven Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

__Ateşin Düştüğü Yerlerden Son Mektuplar__

Konu, 'Çöplük' kısmında Heaven tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. bloodsucker countess

bloodsucker countess Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    acıkcası feda olmasın kmse vatana su saatten snra benkı askerlık yapamk ısteyen bı bayandm ama yıllr oncydıı smdı eskısı gbı dgl sehtlerımzn katıllerını krmızı halı ıle cagrdık bu tpraklara alkıslarla ıslıklarla sarkılarla ....yan gelıp yatma yerı degıl tabı olecek asker dedıler nedennnn neden olecek senın oglun 21 gun askerlık yapsın dıyemı senın oglun gemı alsın dıyemı senın ogln askere gtmedın crk rpru alsın dıyemı......once basımızdakı bır vatan sogolsun desınde bızlerınde feda olsun canı vatana ama vatan bırktılarmı ortada onu kantasnlar once....o koltuk yan gelıp yatma yerı degıl.....

karınıda al git....

__Ateşin Düştüğü Yerlerden Son Mektuplar__ konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bunlar atkıda son moda(hiçbir yerde yok:D)

Bunlar atkıda son moda(hiçbir yerde yok:D)

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Petek Dinçöz - Gözümden Düştüğün Yerde Kalırsın

Petek Dinçöz - Gözümden Düştüğün Yerde Kalırsın

Bu kadar üzersen sen beni böyle Yarınımda değil dünde kalırsın Her gün ağlatırsan kırarsan beni Gözümden düştüğün yerde kalırsın Habersiz sessizce çeker giderim Uyanır uykundan donar kalırsın Bir veda mektubu bile bırakmam Suçun günahınla kala kalırsın Şiir: Gidersen gizli saklı git Veda edersen bırakmam seni Gidersen not bırakma başucumda Beni yerle bir etmeden Umudumu tüketmeden Yüzüme...
  3. Zerrin Özer - Ateş Düştüğü Yeri Yakar

Zerrin Özer - Ateş Düştüğü Yeri Yakar

zerrin özer sen nasıl sevgilisin zerrin özer olmaz artık sevgilim sen nasıl sevgilisin video Hep ben mi seveceğim? Ben mi özleyeceğim? Sabahlara kadar seni ben mi düşüneceğim? Olmaz artık sevgilim,olmaz artık bu kadar Bilmiyor musun ateş düştüğü yeri yakar Ben böyle kahrolurken sen oralı dğeilsin Bu aşk bizim değil mi,sen nasıl sevgilisin? Olmaz artık sevgilim,olmaz artık bu kadar Bilmiyor...
  4. Lady Gaga'nın yere düştüğü an!

Lady Gaga'nın yere düştüğü an!

lady gaga nın düşmesi lady gaga piyanodan düşüşü nın düşüşü gaganın piyanodan leydi lady gaga, düştü, yere düştü, görüntüleri, videosu, resimleri, düştüğü an, konseri, konserinde düştü, dansı Olay kadın Lady Gaga bu sefer de yere düşerek olay oldu Melek'lerim:) Daha önce bir piyanonun üstüne düşen Lady Gaga bu seferde yere attığı ceketinin üstüne bastı ve yere kapandı :) Eee o ceketin yerde...
  5. Ateşin Düştüğü Yer Film Özeti

Ateşin Düştüğü Yer Film Özeti

Film Film Özetleri Yine bir dram filmi daha dram severler sizler için yeni bir sinema filmi...Ayrıca sağlam kadroya sahip bir film izlemenizi tavsiye ederim..Umarın izlediğinizde keyif alırsınız....İşte filmin başrolünde olan Hakan Karahan kimdir.... Ateşin Düştüğü Yer Film Özeti Ateşin Düştüğü Yer Yapım Yılı : 2011 Gösterim Tarihi : 4 Mayıs 2012 Filmin Puanı : 5.6 / 10...

Sayfayı Paylaş