Aşk Tarot baktıracaklar buraya (yanlızca ilişkisi olanlar)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ablacım artık baqabilirsin misin lütfeenn :((sewgilim yengeç ben terazi burcuyum ilişkimnisle ilgili herşei bilmek istiorum tek korkum onu kaybetmek çoq sewiorum ben onu umarım ayrılık olmas güsel şeyler çıkar

umarım bana dönersin handanca abla.. daha öncede yazmıştımm.. 3 senelik bi ilşkim var ben başak erkek arkadaşım akrep burcu bir sene içinde evlilik varmı acaba ?umarım bana dönersinn.. kolay gelsin çok

ablacım artık baqabilirsin misin lütfeenn :((sewgilim yengeç ben terazi burcuyum ilişkimnisle ilgili herşei bilmek istiorum tek korkum onu kaybetmek çoq sewiorum ben onu umarım ayrılık olmas güsel şeyler çıkar

Bu aralar kendini ihmal ettiğini gösteriyor kartlar.
Geçmişte yaşanan geçmişte kalmıştır canım. Yeni gün yeni umut olsun sende. moral verki moral alasın. senden çok etkileniyor arkadaşın. Yüz ifaden içindeki herşeyi yansıtıyor sanki. Gülümseme modunu eksik etme yinede yüzünden.

Onun sağlık sorunu olabilir. ama geçici bir durum düzelecek.
Sende arada kulaklarıma pamuk tıkayım kimseyi duymasım diyorsun.. çevreni dinle canım. Sonra mantığını kullan ve kararını ona göre al oldumu.

Şuara evlilik gibi hızlı bir olay bekleme. zaman lazım daha size. ayrılıkta hissetmedim açıkçası. Sen önündeki günleri ona huzur verere geçir. Emin ol kıymetini bilen biri. Mükafatınıda alacaksın.

umarım bana dönersin handanca abla.. daha öncede yazmıştımm.. 3 senelik bi ilşkim var ben başak erkek arkadaşım akrep burcu bir sene içinde evlilik varmı acaba ?umarım bana dönersinn.. kolay gelsin çok

Sorunlarda görünüyor ama her ilişkide olacak küçük sorunar bunlar. Arada gücünü kaybediyorsun. İlişkide güzel süprizler gözüküyor.
Duygusal problemlerin seni çok ümitsizliğe sürüklüyor. Kendine güven önce. Ve bunu istiyorum diye kafana koy. Sakın kendinde vazgeçme.

Bazen hoppaaa çok güçlü oluyorsun.. İşte aynı o dönemlerdeki gibi görün. Düşmanına ip verme yani.

İlişkinde arada bozukluklarda gerekirsen sen tamirci olacaksın. Herşeyi karşıdan bekleme. Canım şu dediklerimi dikkate al. gör bak bunlar bile ilişkine ne güzel şeyler katacak.

Bu aralar kendini ihmal ettiğini gösteriyor kartlar.
Geçmişte yaşanan geçmişte kalmıştır canım. Yeni gün yeni umut olsun sende. moral verki moral alasın. senden çok etkileniyor arkadaşın. Yüz ifaden içindeki herşeyi yansıtıyor sanki. Gülümseme modunu eksik etme yinede yüzünden.

Onun sağlık sorunu olabilir. ama geçici bir durum düzelecek.
Sende arada kulaklarıma pamuk tıkayım kimseyi duymasım diyorsun.. çevreni dinle canım. Sonra mantığını kullan ve kararını ona göre al oldumu.

Şuara evlilik gibi hızlı bir olay bekleme. zaman lazım daha size. ayrılıkta hissetmedim açıkçası. Sen önündeki günleri ona huzur verere geçir. Emin ol kıymetini bilen biri. Mükafatınıda alacaksın.

çoq çoq tşk ederim ablacım:))

merhaba handanCA ben bu ay sonunda erkek arkadasımla bulusucam ve onu 1.5 yıldan berı hıc gormdeın o gun nasıl gecıcek cok merak edıyorum bana ne yapmam gerektıgı hakkında bılgı verırmısın ? ona çok farklı ve daha güzell gorunmek ıstıyorum :) nasıl gecıcekk acaba şimdiden cok tesekkur ederımm kolay gelsın :)

Merhaba, ben yeni üye oldum ama inanın daha önce bu siteyi keşfetmediğim için kendimi şanszız hissettim, site mükemmel, sonra fal da varmış, inşallah herkes güzel paylaşımlarıyla devam eder sitede, o kadar güncel bir site ki günü takip ediyor. kendimi şanslı hissettim:) herşey mükemmel
Bana da bir açılım yaparmısınız Handanca Hanım ben erkek arkadaşım ve kendim için istiyorum , sanırım burç vermemiz gerekiyor açılım için, ikimiz de TERAZİ burcuyuz. başka bir bilgi de vermem gerekiyorsa lütfen yazın ben hemen söylerim size. ben evlilik var mı ufukta ikimiz için en çok onu merak ediyorum:). teşekkürler açılım için şimdiden
öpüyorum herkesi

merhabalar benim 5yıllık bir ililşkim var ailem sorun yapıor ve gerçktn ikimizde neye elimizi atsak kuruyor benim burcum koç sevgiliminki balık lütfen ileride nasıl bi düzen olur bakarmısınız şimdiden teşekürler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri