gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

A harfi ile başlayan Atasözleri ve Anlamları

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

A harfi ile başlayan Atasözleri ve Anlamları lazım bana lütfen isteğimi yerine getirin ve A harfi ile başlayan Atasözleri ve Anlamlarını yazın kızlar.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

A harfi ile başlayan Atasözleri ve Anlamları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. A  harfi ile başlayan türküler

A harfi ile başlayan türküler

harflerin türküsü uçun kuşlar uçun izmire doğru hikayesi Arap Atı Gibi Sallar Başını Şanlıurfa-Yöre Ekibi-TRT Müz. Dairesi Başk. Arap Atı Gibi Sallar Başını, Ne Söyledim Yaktın Kara Kaşını, Kara Gözlüm Sil Gözünün Yaşını. Vermem Seni Yâd Ellere Sevdalım Hey, Kaşı Gözü Kirpikleri Belâlım Hey. Arap Ati Binme Yinen Yorulmaz, Beşli Mavzer İle Bir Genç Vurulmaz, Çeyrek Altın İle Bir Yar...
  2. A Harfi İle Başlayan Osmanlıca Kelimeler ve Anlamları

A Harfi İle Başlayan Osmanlıca Kelimeler ve Anlamları

osmanlıca A harfi ile başlayan kelimelerin anlamları A Harfi İle Başlayan Osmanlıca Kelimeler ve Anlamları Muhteşem Yüzyıl dizisiyle adeta yeniden doğan Osmanlı tarihi ve Osmanlıca günümüzde herkesin ilgi odağı oldu. bizde misafirimizin sorusu üzerine, bu sayfamızda A Harfi İle Başlayan Osmanlıca Kelimeler ve Anlamlarını sizlerle paylaşmak istiyoruz Melek'ler. ABÂ: Bazı dervişlerin ve...
  3. A Harfiyle Başlayan Atasözlerimiz

A Harfiyle Başlayan Atasözlerimiz

a ile başlayan atasözleri a ile başlayan atasözleri ve anlamları Sevgili melekler, bu yazımızda a harfi ile başlayan atasözlerimiz ve anlamlarını sizlerle paylaşıyoruz melekler :) Abanın kadri yağmurda bilinir Her şeyin bir değeri vardır Bir şeyin gerçek değeri (kadri) ise, ona gerçekten ihtiyaç duyulduğu zaman ortaya çıkar Abdala kar yağıyor demişler, titremeye hazırım demiş Yoksulluk...
  4. A İle Başlayan Atasözlerinin Anlamları lazım bana

A İle Başlayan Atasözlerinin Anlamları lazım bana

Selam arkadaşlar bana acil olarak A İle Başlayan Atasözlerinin Anlamları lazım acaba mümkünse bir arkadaşımız bana bu sayfadan A İle Başlayan Atasözlerinin Anlamlarını yazabilir mi?
  5. c harfiyle başlayan atasözleri ve anlamları lazım yardımmm

c harfiyle başlayan atasözleri ve anlamları lazım yardımmm

Ödev konum c ile başlayan atasözleri.Melekler bana yardım din ne olur. C ile başlayan atasözlerini ve anlamlarını bulmam lazım.

Sayfayı Paylaş