gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

A İle Başlayan Bitkiler neler buyrun öğrenelim melekler

Konu, 'Bitki ve Bitki Bakımı' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

A Harfi İle Başlayan Bitkiler
    A İle Başlayan Bitki İsimleri

Daha önce sizlerle A ile başlayan erkek - kız bebek isimleri ve a harfiyle başlayan bilmeceler gibi bir çok konu paylaşımında bulunmuştuk. Şimdi de yine A ile başlayan bitki isimleri paylaşımında bulunmak istiyor ve A harfiyle başlayan bitkiler nelermiş, buyrun öğrenelim Melek'ler diyoruz :)

Abdestbozanotu ( pimpinella saxisfrage)
    Acı ağaç ( kuvasya ağacı )
    Acıbakla ( Lupine, Lupin, Lupine)
    Acıçiğdem ( Herbstzeitlose, Krokus, Colchique)
    Adaçayı ( salvia officinalis )
    Adamotu (Alraunwurzel, Mandragore, Mandrake)
    Adasoğanı (Scille, Scillae bulbus, Sea onion)
    Ahlat (Yaban armudu)
    Ahududu (Himbeere, Framboise Common)
    Akasya (salkım ağacı)
    Akdiken (Gemeiner Kreuzdorn)
    Akkuş ağacı (kayınağacı)
    Alıç (Ekşimuşmula)
    Altınbaşak otu (solidago officinalis)
    Altınkökü (ipeka)
    Amberbaris (kadıntuzluğu)
    Anason (Anis, Anis, Anise)
    Andızotu (Atgözü, Kızılağaç)
    Antepfıstığı (Şam fıstığı)
    Ardıç (Wacholder, Geniévre, Juniper)
    Aslandişi (Yabani acimarul)
    Aslanpençesi (alchemila vulgaris)
    At kestanesi (hindkestanesi)
    Aylandız (kokarağaç)
    Aynısefa (gecesefası)

A İle Başlayan Bitkiler neler buyrun öğrenelim melekler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sahurda neler yemeliyiz buyrun öğrenelim melekler

Sahurda neler yemeliyiz buyrun öğrenelim melekler

sahurda beslenme önerileri sahurda ne yemeli Ramazan Ayı'nda oruç tutarken zorsunmamak için ve bir de oruçluyken zayıflamak için sizlere bu yazımızda sahurda beslenme önerileri sunuyor ve son günlerin merak sorusu olan sahurda ne yemeli konusuna bu yazımızda bir açıklık getiriyor ve sizlere sahur sofraları hakkında bilmeniz gereken bilgileri aktarıyoruz Melek'ler. Sahurda Tok Tutan...
  2. A İle Başlayan A İle Biten Kelimeler nelerdir yazın lütfen

A İle Başlayan A İle Biten Kelimeler nelerdir yazın lütfen

Kızlar bana acil olarak A İle Başlayan A İle Biten Kelimeler lazım mümkünse siz bana A İle Başlayan A İle Biten Kelimeler yazarsanız ve çabuk yazarsanız çok sevinirim:)
  3. A İle Başlayan Şifalı Bitkiler Neler isimleri lazım bana

A İle Başlayan Şifalı Bitkiler Neler isimleri lazım bana

selam arkadaşlar bana acil olarak A İle Başlayan Şifalı Bitkiler neler ve A İle Başlayan Şifalı Bitkilerin isimleri lazım bu konuda yardımlarınızı bekliyorum.
  4. Rüyada Ağlamak Ne Demek buyrun öğrenelim meleklerim

Rüyada Ağlamak Ne Demek buyrun öğrenelim meleklerim

Rüyada Ağlamak Görmek Ne Demek Rüyada Ağlamak Nedir Merhaba Sevgili Melek'ler ve bizi ziyaret eden siz sevgili misafirler, daha önce ki bir yazımızda sizlere http://www.meleklermekani.com/tum-ruya-tabirleri/209598-ruyada-dusman-gormenin-aciklamasi.html hakkında bilgiler sunmuştuk. Şimdi ise rüyada ağlamak ne demek diyen arkadaşlarımız için, bu yazımızda rüyada ağlamanın tabiri hakkında...
  5. C Harfi İle Başlayan Bitki İsimleri Buyrun

C Harfi İle Başlayan Bitki İsimleri Buyrun

C Harfi İle Başlayan Bitki İsimleri C İle Başlayan Bitkiler En son sizlerle paylaştığımız B harfinden ünlüler adlı konumuzun ardından bu sayfamızda c harfine geçiyor ve C Harfi İle Başlayan Bitki İsimleri sizlerle paylaşıyoruz sevgili meleklerimiz ve değerli misafirlerimiz... Ceviz - Juglans. (Ağaç cinsi) Cezayir menekşesi - Vinca major. (Bitki türü) Ciğer otu -...

Sayfayı Paylaş