gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

A.r.o.g’u tam 1200 kez izledim'

Konu, 'Magazin' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

YENİ FİLMİ A.R.O.G, 5 ARALIK’TA SEYİRCİYLE BULUŞACAK OLAN CEM YILMAZ, FİLMİ TAM 1200 KEZ İZLEDİĞİNİ SÖYLEDİ.

Film için toplam 95 gün çalıştıklarını belirten Yılmaz, “Titizlikle çalıştık. Film için 95 gün çalıştık ki, bu süre bir sinema filmi için normal bir süre değil. Sonuçta film 120 dakikada bitiyor. Ben filmi şimdiden 1200 kez izledim” dedi. Filmin aylarca vizyonda kalmasını temenni ettiğini belirten Yılmaz, “Açıkcası seyirciyi mumla arıyoruz. Çünkü seyirci değişken özellikler gösteriyor” diye konuştu.

A.r.o.g’u tam 1200 kez izledim' konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 1200 Kalorilik Diyet

1200 Kalorilik Diyet

Hedef: Haftada ortalama 2 kilo. Günlük kalori: 1200 Kcal Uzun sürede dengeli bir şekilde kilo verebileceğiniz bir diyet. Bu diyeti istediğiniz kiloya ulaşıncaya kadar 7 günlük periyotlar halinde uygulayabilirsiniz. %54 Karbonhidrat, %16 Protein, %30 Yağ. 1. GÜN Sabah : Çay veya kahve (şekersiz), 1 kibrit kutusu beyaz peynir (az yağlı), salatalık , domates, 1 ince dilim ekmek (kepekli)...
  2. A.R.O.G’u izleyen ünlü isimler espriler konusunda tam anlamıyla ikiye bölündü

A.R.O.G’u izleyen ünlü isimler espriler konusunda tam anlamıyla ikiye bölündü

.R.O.G’u izleyen ünlü isimler espriler konusunda tam anlamıyla ikiye bölündü Ortak görüş ise filmin gişe açısından GORA’yı geçeceğiydi: Lale Mansur (oyuncu): Filmi çok beğendim ve çok güldüm. İlk yarı gerçekten çok güzeldi. Sadece ikinci yarıdaki futbol sahnesinde hiç gülmedik. Orada sadece futbol izledik sanki, espri yoktu. Levent Kırca (tiyatrocu): Filmi 3 oğlumda izlemiş. İkisi zaten...
  3. HSBC 1200 kişiyi çıkarıyor

HSBC 1200 kişiyi çıkarıyor

Avrupa'nın en büyük bankası HSBC, İngiltere'de 1.200 kişiyi işten çıkaracak. HSBC'den yapılan açıklamada, İngiltere'de bankaların faaliyette bulunduğu alanın ''son derece zorlu'' olduğu ve bir süre daha öyle kalacağı bildirildi. Açıklamada, işten çıkarmaların çoğunluğunun, işlem ve operasyon birimlerinden olacağı, bazılarının finans, insan kaynakları ve bilgi teknolojileri bölümlerinde...
  4. 1200 Kalorilik Diyet :-))

1200 Kalorilik Diyet :-))

Selam Melekler,araniza yeni katildim.Kisaca kendimden bahsedeyim.adim Defne 26 yas bir kizim var 3 yasinda.Gebeligimde 35 kilo alarak 95 kiloya cikmistim,hamile kaldigim kilo 60 :sinir::sinir: gecen hafta 86 kilo oldugumu ögrendim veee kendime kizarak diyete basladim suan 82 kiloyum.Benimle birlikte bu diyeti yapicak Melekler ariyorum yanima,yalniz olunca daha bi zor oluyo........önümde upuzun...
  5. 1200 Kalorilik Diyet Listesi

1200 Kalorilik Diyet Listesi

bu konu ayda 4/5 kilo verdiren 1200 kalorilik diyek listesi hakkında bilgiler içermektedir. Yedikleriniz ve içtikleriniz kalori miktarına göre zamanla vücudunuzda fazlalıklar oluşturarak yağ birikimine yol açar. Bazen masum gördüğünüz herhangi bir içecek yada aldığınız bir besin de bulunan kalori miktarı ile hızla kilo alabilirsiniz. Yaz öncesi kışın aldığınız kiloları bir an önce verip yaza...

Sayfayı Paylaş