gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

A.Ş.K. Dizisi (Azra) Hazal Kaya Hakkında Bilgiler

Konu, 'Biten Diziler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

hazal kaya, hazal kaya haberleri, a.ş.k hazal kaya
    Sevgili melekler, eylül ayında Kanal D ekranlarında yer alacak olan A.Ş.K. dizisinde başrol oyuncularından biri olan Hazal Kaya kişmdir, hayatı hakkında bilgiler veriyoruz...

hazal-kaya.jpg

A.Ş.K. Dizisi (Azra) Hazal Kaya Hakkında Bilgiler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hazal filiz küçükköse hakkında bilgi var mı

hazal filiz küçükköse hakkında bilgi var mı

Merhaba Melekler mekanının güzel yöneticileri. Ben Aybuke. hazal filiz küçükköse hakkında bana bilgi verebilir misiniz. biografisi işte resmi teşekkür ediyorum.
  2. Hazal Kaya Çok Yakında Feyruz Dizisi İle Ekranlarda!

Hazal Kaya Çok Yakında Feyruz Dizisi İle Ekranlarda!

bu konu Hazal Kaya'nın son dizi haberine yer vermektedir. Adını Feriha Koydum ve onun arkasından Son Yaz Balkanlar dizisin de rol alan Hazal Kaya, çok yakın da yepyeni bir dizi ile ekranlarda izleyici karşısın da olacak. Şu sıralar yapım aşamasın da olan dizide Murat Yıldırım ile başrol oynayacağı fısıltıları yayılan Hazal Kaya ile ilgili dizi haberinin detaylarına geçiyoruz. Büyük...
  3. Kanal D A.Ş.K. Dizisi Konusu Hakkında Bilgiler

Kanal D A.Ş.K. Dizisi Konusu Hakkında Bilgiler

a.ş.k dizisi konusu, kanal d a.ş.k. dizisi, a.ş.k. dizisi Sevgili melekleri eylül ayında izleyiciyle buluşacak olan A.Ş.K. dizisi Kanal D ekranlarında yer alacak. Büyük bir hayran kitlesine sahip olan Hazal Kaya'nın başrolde olacağı dizide ayrıca Hakan Kurtaş, Kaan Urgancıoğlu, Aslı Tandoğan, Nebahat Çehre ve Erkan Can gibi önemli isimler de rol alacak. İşte meraklıları için dizinin...
  4. Maral dizisi Maral karakteri (Hazal Kaya) kimdir?

Maral dizisi Maral karakteri (Hazal Kaya) kimdir?

1997 yılında anne babası ayrılmıştır. Aynı zamanda Hazal Kaya’nın 7 yaşında baleye başladığı yıldır. Anne ve babası ayrıldıktan sonra annesiyle yaşamaya başladı. Lisede eğitim hayatına devam ederken Cola Turka’nın reklam yüzü olmuştur. Henüz lisedeyken katalog çekimlerine ve bazı ajanslara başvuruda bulunmuştur. İlk olarak Acemi Cadı, Sıla ve Taşların Sırrı dizisinde rol almıştır. Fakat...
  5. Maral Dizisi Hazal Kaya Kimdir ? Hazal Kaya'nın Son İmajı

Maral Dizisi Hazal Kaya Kimdir ? Hazal Kaya'nın Son İmajı

Maral: En Güzel Hikayem dizisi ile TV8 ekranlarında boy göstermeye başlayan Hazal Kaya ilk başrolünü 2007-2008 yıllarında yayınlanmış Genco dizisinde oynadı. Kendini bu dizide kanıtlayan güzel oyuncu Hazal Kaya'ın asıl yıldızı 2008 yılında başlayan Kanal D ekranlarında yayınlanan Aşk-ı Memnu dizisinde oldu. HAZAL KAYA NASIL KİLO VERDİ? Kaya, "Şeker hastalığımdan dolayı bir buçuk ay...

Sayfayı Paylaş