gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

A.Ş.K. Dizisi Hangi Kanalda Hangi Gün Yayınlanacak?

Konu, 'Biten Diziler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

a.ş.k. dizisi, a.ş.k. dizisi yayın tarihi, a.ş.k. dizisi kanalı
    Sevgili melekler, özellikle Hazal Kaya hayranlarının büyük bir merakla bekledikleri A.Ş.K. dizisinin yayın tarihi belli oldu. Başrollerinde Hazal Kaya ve Hakan Kurtaş'ın rol aldığı Kanal D'nin yeni dizisi AŞK dizisi 23 Eylül Pazartesi akşamı saat 20.00'de Kanal D'de başlayacak. Hepinize iyi seyirler diliyoruz.. :)

a.s.k..jpeg

A.Ş.K. Dizisi Hangi Kanalda Hangi Gün Yayınlanacak? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Esir Şehrin Gözyaşları Dizisi Hangi Kanalda Yayınlanacak ?

Esir Şehrin Gözyaşları Dizisi Hangi Kanalda Yayınlanacak ?

Esir Şehrin Gözyaşları Dizisi Hangi Kanalda Esir Şehrin Gözyaşları Hangi Kanalda Başlayacak Sevgili melekler, daha önce senaryosu hakkında bilgiler verip oyuncu kadrosunu paylaştığımız Esir Şehrin Gözyaşları dizisi hangi kanalda yayınlanacak diye merak eden meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için işte detaylı bilgiler... Esir Şehrin Gözyaşları yeni yayın dönemi başlangıcında Fox Tv...
  2. Babalar ve Evlatlar Dizisi Hangi Kanalda Yayınlanacak ?

Babalar ve Evlatlar Dizisi Hangi Kanalda Yayınlanacak ?

Babalar ve Evlatlar Dizisi Hangi Kanalda Başlıyor Babalar ve Evlatlar Hangi Kanalda Çıkacak Yeni bir Mahsun Kırmızıgül hikayesi daha dizi film olarak ekranlarımıza geliyor melekler. Senaryosu ile dikkat çeken ve iddialı olan Babalar ve Evlatlar Dizisi Hangi Kanalda Başlıyor merak eden meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için araştırdık ve Babalar ve Evlatlar Hangi Kanalda Çıkacak bilgi...
  3. Kahperengi hangi kanalda yayınlanacak bilen var mı ?

Kahperengi hangi kanalda yayınlanacak bilen var mı ?

Selamlar Özgü Namal 'ın yeni dizisi Kahperengi hangi kanalda yayınlanacak kesin olarak bilen var mı yaa ?
  4. Feyruz Dizisi Hangi Kanalda Oynayacak?

Feyruz Dizisi Hangi Kanalda Oynayacak?

bu konu feyruz dizisinin oynayacağı kanal hakkında bilgiler içirmektedir. TIM ‘s yapımcı şirketinin çekimlerini yaptığı Feyruz dizisi çok yakında başlıyor. Başrollerini Hazal Kaya ve Murat Yıldırım'ın paylaşacağı dizi daha başlamadan heyecan uyandırmaya başladı bile.. Hazal Kaya ve Murat Yıldırım hayranlarının merakla beklediği dizinin hangi kanal da oynayacağını konusunda bilgi edinmek...
  5. Benim Hala Umudum Var Dizisi Hangi Gün Yayınlanacak?

Benim Hala Umudum Var Dizisi Hangi Gün Yayınlanacak?

benim hala umudum var dizisi benim hala umudum var yayın günü Sevgili melekler, başrollerinde Gizem Karaca, Berk Oktay ve Şükrü Özyıldız’ın olacağı Benim Hala Umudum Var dizisinim yayın günü değişti. Star Tv’de her Pazartesi akşamı ekrana gelen dizide, annesinin zorunlu olarak yürüttüğü evlilik nedeniyle, çıkarcı üvey baba, gaddar üvey abi ve kıskanç üvey kardeşlere rağmen hayata tutunmaya ve...

Sayfayı Paylaş