gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

A.Ş.K. Dizisi İlk Tanıtım Fragmanı

Konu, 'Biten Diziler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

a.ş.k. dizisi, a.ş.k. tanıtım fragmanı, a.ş.k. dizisi tanıtımı Sevgili melekler, Hazal Kaya hayranlarının merakla beklediği dizilerden biri olan A.Ş.K.'ın ilk tanıtım fragmanı yayınlandı. Başrollerinde Hazal Kaya, Hakan Kurtaş, Aslı Tandoğan ve Nebahat ÖÇehre gibi isimlerin yer alacağı dizi ey6lül ayında Kanal D ekranlarında başlayacak. İşte dizinin ilgi gören ilk tanıtım fragmanı...

a.s.k. dizisi.jpg

A.Ş.K. Dizisi İlk Tanıtım Fragmanı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kayıp Dizisi İlk Tanıtım Fragmanı

Kayıp Dizisi İlk Tanıtım Fragmanı

kayip dizisi, kayıp dizisi tanıtım fragmanı, kayıp dizisi tanıtım Sevgili melekler, Kanal D'nin iddialı yapımlarından biri olarak yeni sezonda ekranlara gelecek olan dizisi Kayıp'ın ilk tanıtım fragmanı yayınlandı. İlginç konusuyla dikkat çeken dizinin ilk fragmanını sizlerle paylaşıyoruz... [media]
  2. Fatih Dizisi İlk Tanıtım Fragmanı

Fatih Dizisi İlk Tanıtım Fragmanı

fatih dizisi fragman, fatih dizisi, fatih dizisi tanıtım fragmanı Sevgili melekler, yeni sezonda yayına girecek olan Fatih dizisi reyting sınırlarını zorlayacağa benziyor. Dikkat çekici oyuncu kadrosu ve konusu ile izleyiciyi çekeceğine inanılan Fatih dizisinin ilk tanıtım fragmanı da yayınlandı. İşte o fragman... [media]
  3. Çalıkuşu Dizisi İlk Tanıtım Fragmanı

Çalıkuşu Dizisi İlk Tanıtım Fragmanı

çalıkuşu dizisi fragman, çalıkuşu dizisi, çalıkuşu dizisi 1.bölüm fragmanı Sevgili melekler, yıllar önce Aydan Şener ve Kenan Kalav'dan izlediğimiz ve usta müzisyen Esin Engin'in asla unutulmayacak klasikleşmiş muhteşem bestesiyle izlediğimiz Çalıkuşu dizisi yeni sezonda aynı fon müziğiyle ekranlarda olacak. Fahriye Evcen ve Burak Özçivit'in başrolünde oynayacakları Çalıkuşu'nun ilk fragmanı...
  4. Vicdan Dizisi İlk Tanıtım Fragmanı

Vicdan Dizisi İlk Tanıtım Fragmanı

vicdan dizisi, vicdan dizisi tanıtım fragmanı, vicdan dizisi tanıtım Sevgili melekler, Kanal D'nin yeni bomba dizisi Vidan'ın ilk tanıtım fragmanı yayınlandı. Dizide Ahu Türkpençe 'Keriman' ve Timuçin Esen ise 'Yusuf' karakterine hayat verecek. Kanal D'nin çok güvendiği bu dizinin ilk tanıtım fragmanını bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz... [media]
  5. Yasak Dizisi İlk Tanıtım Fragmanı

Yasak Dizisi İlk Tanıtım Fragmanı

yasak dizisi, yasak dizisi fragmanı, yasak dizisi tanıtım Sevgili melekler, Atv'nin yeni başlayacak olan iddialı dönem dizisi Yasak çok yayında ekranlara gelecek. Yapımcılığını Erol Avcı'nın, yönetmenliğini ise Kudret Sabancı'nın yaptığı dizinin başrollerinde Deniz Çakır, Fikret Kuşkan ve Burak Yamantürk yer alıyor. Osmanlı'nın son yıllarında bir konakta geçen dizi, farklı hayat ve...

Sayfayı Paylaş