gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

A.Ş.K. Dizisi (Kerem) Hakan Kurtaş Kimdir?

Konu, 'Biten Diziler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

a.ş.k. dizisi, a.ş.k. dizisi hakan kurtaş, hakan kurtaş hayatı
    Sevgili melekler, A.Ş.K. dizisi yeni sezonda Kanal D ekranlarında yer alacak. Dizinin başrol oyuncularından Hakan Kurtaş dizide Kerem rolüne hayat verecek. Bakalım Hakan Kurtaş hayatı hakkındaki bilgilerimiz şöyle..

hakan-kurtas.jpg

A.Ş.K. Dizisi (Kerem) Hakan Kurtaş Kimdir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bir Çocuk Sevdim Dizisinin Sinan'ı (Hakan Kurtaş) Kimdir?

Bir Çocuk Sevdim Dizisinin Sinan'ı (Hakan Kurtaş) Kimdir?

bir çocuk sevdim dizisi konusu oyuncuları sinan hakın kurtaş kimdir hayatı biyografisi resimleri hakkında detaylı bilgiler Meleklermekanı.com'da Kanal D ekranlarında yayınlanan Bir Çocuk Sevdim dizisi seyircisinden tam not aldı melekler...Başrollerinde Çetin Tekindor, Bülent İnal gibi başarılı oyuncuların yanı sıra genç oyunculardan Gülcan Arslan ve Hakan Kurtaş'da yer alıyor...Bir Çocuk...
  2. A.Ş.K. Dizisi (Şebnem) Aslı Tandoğan Kimdir?

A.Ş.K. Dizisi (Şebnem) Aslı Tandoğan Kimdir?

a.ş.k. dizisi oyuncuları, a.ş.k. dizisi aslı tandoğan, aslı tandoğan hayatı Sevgili melekler, Kanal D'nin yeni sezon iddialı dizilerinin başında gelen A.Ş.K. dizisi başrol oyuncularından Şebnem karakterini canlandıracak olan Aslı Tandoğan hayatı hakkında bilgiler veriyoruz sizlere... Aslı Tandoğan, 1979 yılında Ankara’da dünyaya geldi. Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı arp...
  3. A.Ş.K. Dizisi (Can) Kaan Urgancıoğlu Kimdir?

A.Ş.K. Dizisi (Can) Kaan Urgancıoğlu Kimdir?

a.ş.k. dizisi oyuncuları, a.ş.k. dizisi kaan urgancıoğlu, kaan urgancıoğlu kimdir Sevgili melekler, yeni sezonda Kanal D'de yayına girecek olan A.Ş.K. dizisinin başarılı oyuncularından biri Kaan Urgancıoğlu olacak. Biz de bu sayfamızda Kaan Urgancıoğlu kimdir, hayatı hakkında bilgiler vermek istiyoruz sizlere... Kaan Urgancıoğlu, 8 Mayıs 1981'de İzmir'de doğdu. Ortaokulu Özel Türk...
  4. A.Ş.K. Dizisi (Rıza) Erkan Can Kimdir?

A.Ş.K. Dizisi (Rıza) Erkan Can Kimdir?

a.ş.k. dizisi oyuncuları, a.ş.k. dizisi erkan can, erkan can hayatı Sevgili melekler, yeni sezonda yayına girecek dizilerden biri olan A.Ş.K. dizisinde usta oyuncu Erkan Can da rol alacak. Gelin hep birlikte, Erkan Can hayatı ve filmleriyle ilgili bilgilerimizi tazeleyelim.. Erkan Can 1 Ocak 1958'de Bursa'da doğdu. Tiyatro hayatına 1974 yılında Bursa Devlet Tiyatrosu, Ahmet Vefif Paşa...
  5. A.Ş.K. Dizisi (Neslihan) Nebahat Çehre Kimdir?

A.Ş.K. Dizisi (Neslihan) Nebahat Çehre Kimdir?

a.ş.k. dizisi oyuncuları, a.ş.k. dizisi nebahat çehre, nebahat çehre kimdir Sevgili melekler, Eylül yayında yayına başlayacak olan A.Ş.K. dizisinde yılların eskitemediği usta oyuncu Nebahat Çehre "Neslihan" karakteriyle yer alacak. Usta oyuncu Nebahat Çehre hakkındaki bilgilerimizi dizi öncesi şöyle bir tazeleyelim istedik... Henüz 15 yaşındayken Türkiye Güzeli seçilmiş olan...

Sayfayı Paylaş