gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

A.Ş.K. Dizisine Nazar mı Değdi?

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

aşk dizisi, aşk dizisi hazal kaya, aşk dizisi aslı tandoğan

Sevgili melekler, ilgiyle izlenen tv dizilerinden A.Ş.K. dizisinde başrol oyuncusu iki kadının birbirleriyle gerildiği magazin basınının son günlerdeki konusu. Sette kavga ettikleri iddia edilen iki oyuncudan Aslı Tandoğan iddiaları twitter üzerinden yalanladı.
    Tandoğan sayfasına "Daha önce de yalan haber yapılmıştı! Daha önce de yazdım setimiz çok güzel, yalan haberlere inanmayın! İşimizde gücümüzdeyiz rahat olun!" notunu düştü. Geçtiğimiz aylarda da Tandoğan ve Kaya'nın sert bir şekilde kavga ettiği konuşulmuş, her iki tarafta iddiaları kesin bir dille yalanlamıştı.

aslı-hazal.jpg

A.Ş.K. Dizisine Nazar mı Değdi? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sinem Kobal'a Nazar Değdi

Sinem Kobal'a Nazar Değdi

“SELENA” DİZİSİNİN YANI SIRA, “AYAKTA KAL” FİLMİ VE ANNESİYLE BİRLİKTE OYNADIĞI REKLAM FİLMİYLE YOĞUN BİR DÖNEM GEÇİREN GENÇ OYUNCU SİNEM KOBAL, NAZARA GELDİ. Önceki akşam Etiler'de bir mekanda arkadaşlarıyla yemek yiyen Kobal, “Uludağ’a tatile gittik. Dönüşte geçen hafta yüksek ateşle hastanelik oldum. Maltepe’de bir özel hastaneye kaldırıldım. İğne vuruldum kendime geldim. Günlerce...
  2. Demet Akalın'a Nazar Değdi

Demet Akalın'a Nazar Değdi

demet akalın nazar Yeni aşklarıyla gündemde olan Demet Akalın'ın sahnede nazar değdi... Antalya'da bayram programı yapan ünlülerden Demet Akalın, sahne aldığı Aura isimli gece kulübünde talihsiz bir kaza yaşadı. Antalya'da bayram programı yapan ünlülerden Demet Akalın, sahne aldığı Aura isimli gece kulübünde talihsiz bir kaza yaşadı. Demet Akalın, sahne şovu sırasında kendisine eşlik...
  3. Tolgahan Sayışman Selen Soyder Çiftine Nazar mı Değdi ?

Tolgahan Sayışman Selen Soyder Çiftine Nazar mı Değdi ?

Tolgahan Sayışman ve Selen Soyder Kavgası Selen Soyder ve Tolgahan Sayışman Kavga Etti Sevgili melekler, bir süredir birlikte olan Tolgahan Sayışman Selen Soyder çiftinin üstünde kara bulutlar dolaşıyor. İki ünlü geçtiğimiz gün bir alışveriş merkezinde büyük bir kavga etmişler. İşte Tolgahan Sayışman Selen Soyder haberleri, haberin detayları... Tolgahan Sayışman ve Selen...
  4. A.Ş.K. Dizisinde Komik Hata!

A.Ş.K. Dizisinde Komik Hata!

a.ş.k. dizisi çekim hatası, a.ş.k. dizisi, a.ş.k. dizisi hatalı sahne Sevgili melekler, geçtiğimiz gün ilk bölümü yayınlanan A.Ş.K. dizisndeki güldüren hata gözlerden kaçmadı. Hazal Kaya (Azra) ve Hakan Kurtaş’ın (Kerem) başrollerde olduğu dizide Aslı Tandoğan’ın canlandırdığı Şebnem karakterinin doğum günü partisine katılan Azra ve Kerem’in tartışma sahnesinde Hakan Kurtaş’ın sevgilisi...
  5. A.Ş.K. Dizisinin Yayın Günü Değişti!

A.Ş.K. Dizisinin Yayın Günü Değişti!

aşk dizisi yayın günü, aşk dizisi, aşk dizisi hangi gün Sevgili melekler, Kanal D'nin en sevilen dizilerinden A.Ş.K.'ın yayın günü değiştiç Başrollerinde Hazal Kaya ve Hakan Kurtaş'ı izlediğimiz A.Ş.K. dizisini her pazartesi akşamı 22:00'den itibaren izleyebiliriz.

Sayfayı Paylaş