gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

A.Ş.K. Dizisine Yeni Bir İsim Katıldı

Konu, 'Biten Diziler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

a.ş.k. dizisi, a.ş.k. dizisi oyuncuları, a.ş.k. dizisi oyuncu kadrosu
    Sevgili melekler, başrollerinde Hazal Kaya, Aslı Tandoğan, Nebahat Çehre, Hakan Kurtaş ve Kaan Urgancıoğlu gibi isimlerin yer aldığı A.Ş.K. dizisine yeni bir isim katıldı. Dizinin oyuncu kadrosuna bu bölümden itibaren Kenan Ece de dahil oluyor. Ece dizide, Şebnem’in eski nişanlısı Hakan Yıldız karakterini canlandıracak.

kenan-ece.jpg

A.Ş.K. Dizisine Yeni Bir İsim Katıldı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Diziye yeni isimlerde katıldı!

Diziye yeni isimlerde katıldı!

öncelikle kendi yorumumu yapayım,Sumru Yavrucuk'u beğenerek izliyorum ve oyunculuğunu çok beğeniyorum bu dizidede güzel bir rol alıcağnı düsünüyorum.Yaprak dökümü dizisinden de sanırım Tolga Karel gelir gibi benim düsüncem bu biliyorsunuz dizinin konusunda tecavüz ön planda ilk bölümlerinde :) ordaki erkeklerden birisi olabilir.?? Fatmagülün Suçu Ne? Dizisi yeni sezonda ekranlarda...
  2. Behzat Ç. Dizisine Yeni Bir İsim Daha!

Behzat Ç. Dizisine Yeni Bir İsim Daha!

behzat ç bir ankara polisiyesi behzat ç haberleri oyuncu kadrosu behzat ç oyuncuları 2011 ile ilgili bilgiler burada melekler. Televizyon dizileri içinde en ilgiyle izlenenlerden biri olan Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi dizisi oyuncu kadrosu ile ilgi toplamaya devam ediyor. Söylenenlere göre diziye yeni bir oyuncu daha eklenecekmiş. Dizide ki öpüşme sahnesiyle uzun süre gündemde kalan Behzat...
  3. Kenan'ın Dizisine Sürpriz Bir İsim!

Kenan'ın Dizisine Sürpriz Bir İsim!

Kenan'ın Dizisine Sürpriz Bir İsim! Kenan İmirzalıoğlu'nun merakla beklenen yeni dizisi “Karadayı”nın oyuncu kadrosuna bir flaş isim daha katıldı... TRT 1'de ekrana gelen “Bulutların Ötesinde” dizisi 13. bölümde final yapan ünlü türkücü Yavuz Bingöl de “Karadayı”nın yeni oyuncusu oldu. Ay Yapım'ın atv için çekeceği dizide Yavuz Bingöl, doğulu bir savcıyı canlandıracak. 1970'li...
  4. 20 Dakika Dizisine Yeni Ünlü Bir İsim Katılıyor

20 Dakika Dizisine Yeni Ünlü Bir İsim Katılıyor

Bu konu; 20 Dakika Dizisine Yeni Ünlü Bir İsim Katılıyor haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, 20 Dakika dizisi ilk günkü heyecanıyla devam ediyor. Başrollerinde Tuba Büyüksütün ve İlker Aksum'u izlediğimiz diziye ünlü bir isim daha dahil oluyor. Bu isim Esra Akkaya.. Ünlü oyuncu Esra Akkaya , Star TV ekranlarında yayınlanan 20 Dakika dizisinin kadrosuna dahil oldu....
  5. İntikam Dizisine Katılacak Yeni İsim!

İntikam Dizisine Katılacak Yeni İsim!

intikam yeni oyuncu intikam oyuncu kadrosu berk hakman haberleri Sevgili melekler, İntikam dizisinin yeni sezon bölümlerinde yer alacak sürprüz isim ortaya çıktı. Yeni sezonda Beren Saat'in sevgilisi rolünü canlandıracağı söylenen bu isim başarılı oyuncu Berk Hakman... “Suskunlar” dizisindeki ‘Gurur Kutay’ rolü ve ‘Tepenin Ardı’ filmindeki oyunculuğuyla adından söz ettiren Berk Hakman,...

Sayfayı Paylaş