gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

A4 tech web kamera kurulumu

Konu, 'Teknik Destek' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

A4 tech web cam çalışmıyor A4 tech web cam kurulumu

Misafirimiz sormuş "A4 tech web cam çalışmıyor, ne yapmam lazım?" diye bizde araştırdık ve misafirimizin sorusuna cevap veriyoruz Meleklerim.

Webcam'i baştan kurun. Eğer sorun devam ederse bilgisayarı önceki bir tarihe sistem geri yükleme ile alabilir, tekrar webcam yüklemeyi deneyiniz.

A4 tech web kamera kurulumu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. web cam 1500 efeckt

web cam 1500 efeckt

WebCamMax 2 Webcamdeki görüntünüze efekt verme programı Web Caminize video özelliklerini katan bir uygulamadır. * Tüm web camları için ICQ, MSN, Yahoo, Paltak v.b uygulamalarda çalışır. * Video üzerine yazı ekleme * Aynı zamanda çoklu programlar tarafından web cam paylaşma http://www.webcammax.com/en/index.ph... 33&Itemid=65
  2. web cam konuşmaları

web cam konuşmaları

webcam kzlar Çirkin bir kıza webcam açtırdıktan sonraki muhabbetler; Kız : nasıl görünüyorum ? Erkek : önemli değil , herzaman yanımda poşet bulundururum Kız : kamera çok bulanık değil mi? Erkek : no problem , abazaya cine5 bile şifresiz görünür Kız : nasıl yaniuuu ? Erkek : yok bişi sen devam et Kız : nasıl görünüyorum ? Erkek : istersen camsız devam edelim , hatta en iyisi sen beni...
  3. Kamerun

Kamerun

Kamerun Coğrafi Verileri Konum: Batı Afrika'da, güneybatıda Gine Körfezi, kuzeybatıda Nijerya, kuzeydoğuda Cad, doğuda Orta Afrika Cumhuriyeti, güneyde Kongo ile çevrilidir. Coğrafi konumu: 6 00 Kuzey enlemi, 12 00 Doğu boylamı Haritadaki konumu: Afrika Yüzölçümü: toplam: 475,440 km² kara: 469,440 km² su: 6,000 km² Sınırları: toplam: 4,591 km sınır komşuları: Orta Afrika Cumhuriyeti 797...
  4. Suretıl kamer

Suretıl kamer

Rüyada Kamer süresini veya ondan bir parçayi okudugunu görmek; kiyamet günü yüzünün ayin ondördü gibi parlayacagina isarettir
  5. A4 tech web cam çalışmıyor

A4 tech web cam çalışmıyor

A4 tech web cam çalışmıyor lütfen yardım.Merhaba kızlar arkadaşım askerde ona cam açacaktım ama her defa çalışan A4 tech web cam bu sefer çalışmıyor lütfen yardım edin.

Sayfayı Paylaş