gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Aaa Ayıp Gülşen Sana Hiç Yakışmadı

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

melekler kahvesi gülşen GÜLŞEN'E YAKIŞMAYAN DAVRANIŞ! [​IMG]
    EROL KÖSE'NİN MÜZİK ŞİRKETİNDEN AYRILMAK İÇİN ERCAN SAATÇİ'YLE ANLAŞAN GÜLŞEN, YİNE YENİ BİR MÜZİK ŞİRKETİ ARAYIŞINDA...

Saatçi'yle iki albümlük anlaşma imzalayan ancak bir albüm çıkartan şarkıcının yakın çevresi, 'Ercan Saatçi, zor gününde onun yanındaydı. Gülşen nankörlük yapıyor, Ercan'ın arkasından iş çeviriyor. Başka şirketlerle görüşüyor' diyor.

Ercan Saatçi ise bu konuyla ilgili şunları söyledi: 'Ben de başkalarıyla görüştüğünü duyuyorum. Günahı boynuna. O zor durumdaydı, ben de yanında oldum. Gülşen'e albüm yapmam tamamen ticaret dışı bir şeydi. Eşimin isteğiyle yaptım. Beni basamak olarak kullanıp, o süreci atlatınca da yokmuşum gibi davranana 'eyvallah' demem. Kendimi böyle kullandırmam...'

Aaa Ayıp Gülşen Sana Hiç Yakışmadı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hiç Söylemedim Sana Seni Sevdiğimi

Hiç Söylemedim Sana Seni Sevdiğimi

Bir gecenin karanlığında;karanlık dar bir sokakta yürüseydik seninle....elim elinde..Uzatmak için ayrılık saatini,yavaşlatsaydık adımlarımızı..İki yetersiz sokak lambasının tembel ışığında;uçuşan gece kelebekleri görseydi bizi...Dudaklarımda bilmiş bir gülümseme olsaydı,senin çok iyi tanıdığın..Emin olsaydım,yemin edebilseydim beni sevdiğine... Gecenin sessizliğinde bir benim topuk sesim...
  2. Ayıp

Ayıp

Rüyada ayip olan bir seyin yapilmasi, kötü ahlaka ve yaramaz sifatlara isaret eder.
  3. Bengül Aktulga - Hiç Yakışmadım (akor)

Bengül Aktulga - Hiç Yakışmadım (akor)

Em F Aşkın adı yalanmış sende Dm Em Bu kalp kimbilir daha neler çekecek Em F Ağlatacaktın da niye güldürdün Dm F Em Bu yürek kaçtıkça sana dönecek Am Em F Ya yak ya al, çıkar seni sök benden Dayanamaz oldum Dm F Bir ömür geçer mi böyle Em Yoluna ümidimi koydum Am Em F Hayat ah sat, çıkar beni ah gözden Yaşayamaz oldum Dm F Bir ömür geçer mi böyle Em F Yoluna gözyaşımı koydum...
  4. Hiç Kimse Sana Ben Olmayacak

Hiç Kimse Sana Ben Olmayacak

HİÇ KİMSE SANA BEN OLMAYACAK... bu kalp hiçbir şekilde senin için atmayacak.. bu gözler senin için bir daha ağlamayacaK.. Bu eller bir daha sana uzanmayacak.. bu gözlerim bir daha seni görmeyecek... içimdeki tüm ışıkları söndürdüm kimse aydınlatmayacak... geceler bir yıkım oldu içimde NERDESİNN... HER NEFES BİR KAHIR HER KAHIR BİN ACI.. ölümüne çaraesizlik eğemen oldu heryerime.....
  5. Gökçe Kırgız-Aşk bana hiç yakışmadı

Gökçe Kırgız-Aşk bana hiç yakışmadı

gökçek kırgız aşk bana hiç yakışmadı kapılar kapandı yüreğim acısada öyle zor olsada yokum ben hayatında yokum işte bunu sen istedin öyle severken ben bunu hiç haketmedim şimdi gitsem koymaz ki kalsam neye yararki sana aşka hiç yakışmadı ben yakıştıramamki

Sayfayı Paylaş