gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Aaa Hande nişanlanmamış

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

HANDE ATAİZİ NİŞANLANMAMIŞ![​IMG]HANDE ATAİZİ'NİN BİR YILDIR FLÖRT ETTİĞİ PHİLİPPE AMRAM'LA NİŞANLANDIĞI HABERLERİNE İLK AĞIZDAN CEVAP GELDİ.
    Ataizi, Sema Denker'e yaptığı açıklamada 'Nişanlanmadık, nikah da yok' dedi. Güzel oyuncu, 'Philippe'in ve ailesinin bayramıydı. Tüm aile bir araya geldi, evde yemek yenildi. Benim bu yemekte bulunmam, illa bir şeyler olmasını gerektirmiyor. Nişanlansam, evlenmek üzere olsam neden saklama gereği duyayım?' sözleriyle dedikodulara son noktayı koydu.

Aaa Hande nişanlanmamış konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aaa Ayıp Gülşen Sana Hiç Yakışmadı

Aaa Ayıp Gülşen Sana Hiç Yakışmadı

melekler kahvesi gülşen GÜLŞEN'E YAKIŞMAYAN DAVRANIŞ! EROL KÖSE'NİN MÜZİK ŞİRKETİNDEN AYRILMAK İÇİN ERCAN SAATÇİ'YLE ANLAŞAN GÜLŞEN, YİNE YENİ BİR MÜZİK ŞİRKETİ ARAYIŞINDA... Saatçi'yle iki albümlük anlaşma imzalayan ancak bir albüm çıkartan şarkıcının yakın çevresi, 'Ercan Saatçi, zor gününde onun yanındaydı. Gülşen nankörlük yapıyor, Ercan'ın arkasından iş çeviriyor. Başka şirketlerle...
  2. Kaprisli aaa!!!

Kaprisli aaa!!!

Şok...şok..şok..Evet arkadaşlar işte son dakika elime geçen kaprislinin fotoğraflarıyla sizlerleyim..Bu kızın 7/24 saat ağzı açık.İnanmıyormusunuz işte kanıtları....
  3. Hande Ataizi: Aaa Ramazanda mıyız?

Hande Ataizi: Aaa Ramazanda mıyız?

Bebek'te İngiliz emlakçı arkadaşı ile objektiflere yakalanan oyuncu Hande Ataizi'nden Ramazan bombası... Masasına basın mensuplarını davet eden Ataizi, öyle bir pot kırdı ki... 'GELİN BİR ŞEYLER İÇİN' Ünlü oyuncu Hande Ataizi Bebek'te İngiliz emlakçı arkadaşı Chris ile objektiflere takıldı. Masasına basın mensuplarını davet eden Ataizi, "Buyurun gelin bir şeyler için" derken,...
  4. aaa burası neresi...

aaa burası neresi...

meraba melekler bu forum çok hoşuma gitti.çok kaliteli.bende artık burdayım:cheer2:
  5. Aaa uzman melek olmuşumm...:)

Aaa uzman melek olmuşumm...:)

Daha yeni gördüm çok şaşırdım uzman melek olmuşum...:):) Sevindimmm:) Nereye yazıcamı da bilemedim yazıverdim buraya...:)

Sayfayı Paylaş