gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

AA'dan 8 gün sonra gelen düzeltme

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Anadolu Ajansı, BBP lideri Muhsin Yazıcıoğlu ve 5 kişinin hayatını kaybettiği helikopter kazasından yaklaşık 2 saat sonra geçtiği bir haberi 8 gün sonra iptal etti.

Helikopter kazasının ardından Muhsin Yazıcıoğlu'na ulaşıldığı yönündeki haber, ajansın bugün geçtiği bir düzeltme ile iptal edildi.
    Ajansın yayınladığı iptal metninde şu ifadeler yer aldı:
    "25.03.2009 tarihinde, "-Yazıcıoğlu'nu taşıyan helikopterin düşmesi -Kayseri Valisi Bilici: Muhsin Yazıcıoğlu yaralı, şuuru açık, henüz hastaneye kaldırılmadı" başlığıyla yayımlanan haberimiz, resmi makamlardan kesin teyidi alınamadan oluşturulduğundan iptal edilmiştir. Saygılarımızla."

AA'dan 8 gün sonra gelen düzeltme konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Doğarken yere düştü 8 gün sonra öldü

Doğarken yere düştü 8 gün sonra öldü

Doğarken yere düştü 8 gün sonra öldü Bakırköy’de doktorun doğum sırasında yere düşürdüğü Tuana bebek sekiz günlükken hayatını kaybetti. Aynı zamanda Down Sendromlu olduğu belirlenen bebeğin babasının doğum sırasında çektiği görüntüler de mahkemede delil olabilecek Erdoğan çifti, 9 aydır yolunu gözledikleri bebeklerini henüz sekiz günlükken kaybetmenin şokunu yaşıyor. Üst üste gelen...
  2. Yıllar sonra bir gün

Yıllar sonra bir gün

. Yıllar sonra bir gün gözün geçmişe dalar giderse Hiç bekleme hemen harekete geç, geç kalmış olmayasın Arkanı dönüp baktığında seni sevgiyle saran gölgen yoksa Kendini koca dünyada bir köşede sıkışmış hissedersen Bir an yalnızlık korkusuna kapılıp tutunacak bir dal ararsan Ve bedenin yüreğini taşıyacak gücü kalmamışsa Bir an olsun mutluluğu avuçlarından uçtuğunu görürsen Ve bir...
  3. 8.Gün İftar Menüsü 2013

8.Gün İftar Menüsü 2013

iftar menüleri 2013 ramazan iftar menüleri Bu akşam ne yemek yapacağım diye düşünen, aklında bir türlü menü oluşturamayan sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için işte ramazanın 8.gün menüsü..:) Tarhana çorbası Kıymalı bezelye Domatesli arpa şehriye pilavı Revani
  4. Aşılamadan 10 gün sonra

Aşılamadan 10 gün sonra

Aşılamadan 10 gün sonra test yaptırsam olur mu
  5. İlişkiden 7 8 9 10 gün sonra hamilelik belli olur mu ?

İlişkiden 7 8 9 10 gün sonra hamilelik belli olur mu ?

Arkadaşlarım ilişkiden sonra 7 gün yada 8 9 belkide 19 gün sonra test yapsam hamile kalıp kalmadığımı anlar mıyım. Tam olarak gebelik testini kaçıncı gün yapmam gerekiyor. İlişkiyi mi sayıyoruz tam olarak ne yapıyoruz bana yardımcı olun lütfen. Sizleri beğenerek takip ediyorum banada cevap vereceğinizi umuyorum özellikle Beyza arkadaşımı çok seviyorum çok bilgili tşklr.

Sayfayı Paylaş