gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Aamir Khan'ı tanıyor musunuz ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Aamir Khan'ı geçenlerde bir filminde ilk defa gördüm.Çok beğeniyorum,hayatı ,biyografisi hakkında sizlerden bilgi istiyorum svgili melekler,resimleri de olursa süper olur :D

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Aamir Khan'ı tanıyor musunuz ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Erkeğinizi Yeterince Tanıyor musunuz?

Erkeğinizi Yeterince Tanıyor musunuz?

Bir kadının bir erkeği tam anlamıyla tanıması yıllar sürebilir. Ama eğer o kadar vaktiniz yoksa ve karşınızdaki erkeğin dünyasına bir an önce girmek istiyorsanız, birkaç hızlı taktik uygulayarak bunu başarmanız mümkün. Erkeklere sorarsanız bütün kadınlar onların önce gözlerine, sonra beyinlerine, sonra da kalçalarına bakıyorlar. Oysa yapılan araştırmalardan çıkan sonuca göre kadınların bir...
  2. Bu Namazı Tanıyor musunuz?

Bu Namazı Tanıyor musunuz?

Hz.Ali Bacağındaki okun çıkarlıması için namaza durayım öyle çıkarın diyordu..Niye acaba?Çünkü öylesine huşu içindeydi ki öylesine rabbine teslimdi ki bırakın ok çıkarmayı kolunu bacağını koparsanız öldürseniz birşey demezdi;çünkü o rabbirahiminin huzurundaydı Allah bize Hz.Ali şuurunda namaz kılmayı nasip etsin..Amin...
  3. Çocukları Tanıyor musunuz?

Çocukları Tanıyor musunuz?

Newsweek dergisinin 10 Mayıs’99 tarihli sayısının kapağındaki soru buydu. Amerikan toplumuna sorulan bu soru, “ana babaların çocuklarını ne denli tanıdığını” sorguluyordu. Amerika’da yaşanan şiddet olaylarını yaratan çocukların anne babaları, “onların böyle bir şey yapacaklarının akıllarının ucundan geçmediğini” söylemişlerdi. Pek çok anne baba için de durum hemen hemen aynıdır: “Benim çocuğum...
  4. Kadınlar erkekleri tanıyor mu?

Kadınlar erkekleri tanıyor mu?

Hep deriz ah şu erkekler die.Ya ne onlarsız oluyor ne de onlarla.Dünyada sadece kadınlar olsun diycem ama erkeksiz de olmaz ki demi ama.Neyse okuduğum güzel bir yazıyı paylaşayım dedim..Buyrun okuyun.Erkekleri ne kadar tanıyoruz acaba... Kadınlar erkekleri tanıyor mu? Öptüğü ilk erkekle evlenen ya da öptüğü son erkekle hala evlenemeyen kadınların ortak söylemleri şu: “Erkekler mi?...
  5. Cildinizi Tanıyor musunuz ?

Cildinizi Tanıyor musunuz ?

cilt bakımı ciltle ilgili bilgiler Hepimiz az veya çok cilt bakımımızla ilgilenmeye çalışırız melekler :) Hiçbirşey yapamasak elimize, yüzümüze bir krem süreriz. Peki bakımıyla uğraştığımız bu yapıyı ne kadar tanıyoruz ? İşte bilgiler :tik: Cildimiz yaklaşık 2 metrekarelik yüzeyi ve 10 kg. ağırlığı ile vücudumuzun en büyük organıdır.Cildimiz 3 ayrı katmandan oluşmaktadır: Üst Tabaka...

Sayfayı Paylaş