gebe
  1. mekikçi

mekikçi Forum Okuru

ab shaper mekik aleti kullananlar memnunmusunuz

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında mekikçi tarafından paylaşıldı.

selam hanımlar ab shaper mekik aleti kullananlar varsa aranızda nasıl memnun kaldınızmı bende almayı düşünüyorum ama hakkaten faydası oluyormu aletle ne kadar sıklıkla çalışıyor ve ne kadar mekik çekiyorsunuz kilo vermenize yardımcı oldumu

ab shaper mekik aleti kullananlar memnunmusunuz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mekik

Mekik

Gayret, hayırlı iş olarak yorumlanır
  2. remington'un lazerli epilasyon aletini kullananlar yardım ediiiiin

remington'un lazerli epilasyon aletini kullananlar yardım ediiiiin

remington'un lazerli epilasyon aletini kullananlar varsa görüşlerini paylaşabilir mi lütfen?....​ uzun süreli etki için lazerli epilasyondan başka çare yok sanırım :S
  3. philips lazer epilasyon aleti kullananlar

philips lazer epilasyon aleti kullananlar

selam melekler aranız da philips lazer epilasyon aleti alıp kullanan varmı bende almak istiyorum ama boşuna para vermek istemiyorum kullanıcı yorumlarına bakarak almak istedim olumlu ve olumsuz eleştireleri yorumları çok merak ediyorum. tüyleri nasıl iyi alıyormu tüylerin çıkma süreci falan nedir bide fiyatı hakkında bilgisi olan varsa paylaşırsa çok sevinirim
  4. kazanlı ütü kullananlar nasıl memnunmusunuz

kazanlı ütü kullananlar nasıl memnunmusunuz

yıllardır kullandığım ütü geçenlerde bozuldu bir sürü ütüm birikti almışken iyi ve kullanışlı bişey almak istiyorum bir arkadaşım bana buhar kazanlı ütüyü önerdi kendisi çok memnunmuş kolay ütü yapılıyormuş aranızda kazanlı ütü kullanan varsa sizler nasıl memnunmusunuz hangi markanın buhar kazanlı ütüsünü kullanıyorsunuz
  5. istikbal çocuk odası kullananlar memnunmusunuz

istikbal çocuk odası kullananlar memnunmusunuz

selam istikbalin çocuk odası takımlarından kullananlar varsa kullanıcı yorumlarını öğrenebilirmiyim istikbalin çocuk odasından memnun kaldınızmı hangi modeli kullanıyorsunuz kullanışlı oluyormu

Sayfayı Paylaş