gebe
  1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

Abajurlarda klasik tarz

Konu, 'Tatlı Evim' kısmında elmalı kurabiye tarafından paylaşıldı.

COĞUMUZUN BAŞ UCUNDA VARDI ESKİDEN ABAJURLAR ÖZELLİKLE YATAK ODALARININ VAZGEÇİLMEZİYDİ ŞİMDİLERDE O KADAR RAĞBET GÖRMESEDE ESKİYİ ARAYANLAR İÇİN İŞTE KLASİK ABAJURLAR YENİ VERSİYONN.......

2. benimm ben

benimm ben Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    22
    Ödül Puanları:
    0

3. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    186
    Ödül Puanları:
    63
    çok severim bu tarz şeyleri canavarım :Demeğine sağlık:kiss:

Abajurlarda klasik tarz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Klasik tarzın dışında Köşeli bebek beşikleri

Klasik tarzın dışında Köşeli bebek beşikleri

bebek beşikleri ilginç beşikler değişik bebek beşikleri değişik beşikler klasik Ben klasik tarzlardan sıkıldım değişikliği seviyorum ve benim bebeğim değişik bir yatakta uyusun diyorsanız size klasik tarz beşiklerin yerine bunları önerebilirim arkadaşlar...
  2. Klasik tarz modern mutfak dekorasyonu

Klasik tarz modern mutfak dekorasyonu

klasik mutfak dekorasyon Mutfak, evin en önemli alanlarından biridir.Ev hanımlarının zamanının çoğunu geçirdiği mutfakların dekorasyonu da bir o kadar da önem teşkil eder.Mutfağınızı yeni dekore ederken dikkat etmeniz gereken hususlardan biri ise arkadaşlar,dekorasyonun mutfak alanına uygun olarak seçilmesidir. Uygun seçim ve dekorasyon tasarımlarıyla yaşadığınız mekanı daha ferah ve rahat...
  3. Klasik Tarzda Dizayn Edilmiş Ev Dekorasyonu Örnekleri

Klasik Tarzda Dizayn Edilmiş Ev Dekorasyonu Örnekleri

Klasik ev dekorasyonu klasik tarz ev dizaynı klasik dekorasyon nasıl yapılır klasik dekorasyon örnekleri Klasik tarzdan vazgeçemeyenler eski tarz mobilya ve dekorasyondan hoşlananlar için klasik dizayn edilmiş dekorasyon örneklerini sizlerle paylaşmak istiyorum. Meraklılarına özel olarak derlediğimiz en özel ve şık klasik tarz ev dekorasyonları sizlerle olacak. Evinizi hayallerinizdeki gibi...
  4. ABAJUR

ABAJUR

MERHABA AYAKLI ABAJURLARI NASIL TEMİN EDEBİLİRİM
  5. Klasik mobilyalarla dekorasyon başkadır

Klasik mobilyalarla dekorasyon başkadır

Klasik dekor anlayışı eskilerden bu yana eskimeyen dekor anlayışının temsilcisi misali oda dekorasyonlarında modern görünüme davetiye çıkarmayı başarmıştır. Klasik dekor anlayışına göre beğenilen bir tasarım harikası olan püsküllü mobilya takımları modern görünümleri ile ev dekorasyonlarında yepyeni bir akım oluşturmaktadır adeta. Ev dekorunda bambaşka havalar estirici görevi ile bilinen...

Sayfayı Paylaş