gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Abana Resimleri

Konu, 'Karadeniz Bölgesi' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

abana resimleri abana nerde neresi ayçe ayak ayçe resimleri Yaz tatilinin yaklaştığı şu günlerde halen tatilini nerde yapacağına karar veremeyenler için Abana bana göre gerçekten doğru ve güzel bir seçim
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

Abana Resimleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gülben Ergen - Abayı Yaktım

Gülben Ergen - Abayı Yaktım

Her gün biraz, biraz daha Girdin sen aklıma Uykularım darmadağın Resmin baş ucumda O ilk bakış Bakış var ya Orda bittim sana Aklımda sen, fikrimde sen Nerdesin be ara Aylardır haber yok Çok mu kızdın bana Yandık bu inatla Çok özledim çok Ben sana abayı yaktım Ben sana takılıp kaldım Ben beni ateşe attım Haydi hayırlısı Abayı yaktım
  2. Ayce Abana - Banu hoca

Ayce Abana - Banu hoca

KARAKTER Oldukça bakımlı ve şık giyinen bir kadındır. Şan hocasıdır. Bir kere evlenmiş, ancak çocugu olmadıgı için kocası tarafından aldatılarak terk edilmiştir. Bu nedenle erkeklere hiç güveni yoktur. Sürekli kızlara, erkeklere güvenilmemesi gerektigi hakkında nasihatler verir. Çocukları çok sevmektedir. Çocuğu olmadığı için, kendini müziğe ve öğrencilerine vermistir. Her ne kadar...
  3. Tesettür Modası Modern Abaya Modelleri 2012-2013

Tesettür Modası Modern Abaya Modelleri 2012-2013

Bu konu; modern abaya modelleri 2012-2013 hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, abaya arap kültüründe ferace denilen geniş kesimli bir üstlüktür. Tesettürlü bayanların severek kullandıkları abaya, değişik işlemeler, nakışlar ve şık motiflerle göz alıcı bir hale geliyor. Hem kullanım kolaylığı hem de modern ve zarif bir görüntü için şık eşarplarla kombine edebileceğiniz abaya...
  4. Burcu Esmersoy Kerem Bursin'e Abayı Yaktı!

Burcu Esmersoy Kerem Bursin'e Abayı Yaktı!

burcu esmersoy, burcu esmersoy haberleri, kerem bursin Sevgili melekler, geçtiğimiz günlerde nişanlısı Sami Kiresepi'den ayrılan Burcu Esmersoy'un oyuncu Kerem Bursin'e abayı yaktığı konuşuluyor. Çok hoşlandığı Bursin'i, "Nedir Ne Değildir" adlı programına özellikle konuk olarak çağıran ve yakın ilgi gösteren Esmersoy'un duyguları karşılık görmeyince hayalkırıklığına uğradığı iddia...

Sayfayı Paylaş