gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

ABD Başkanı Obama Anıtkabir Özel Defteri'ne ne yazdı

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

ABD Başkanı Obama, Anıtkabir Özel Defteri'ne şunları yazdı:
    "Vizyonu, kararlılığı ve cesaretiyle Türkiye Cumhuriyeti'ni demokrasiye yönelten ve mirası tüm dünyaya kuşaklar boyunca ilham vermeye devam eden Mustafa Kemal Atatürk'e saygılarımı sunmak, benim için bir onurdur.

ABD'nin 44. Başkanı olarak, Türk-Amerikan ilişkilerini güçlendirmeyi, Atatürk'ün, halkına umut veren modern ve müreffeh bir demokrasi olarak Türkiye vizyonunu desteklemeyi ve 'Yurtta barış, dünyada barış' ilkesini gerçekleştirmeyi sabırsızlıkla bekliyorum."

ABD Başkanı Obama Anıtkabir Özel Defteri'ne ne yazdı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ABD'nin Yeni Başkanı Obama

ABD'nin Yeni Başkanı Obama

Dünya bu seçimi izledi. Seçimde birçok ilk yaşanıyordu... Sonuç tüm dünyayı etkileyecekti ve başkan belli oldu. Bakın yeni başkan kim? CNN televizyonu, Barack Obama'nın resmi olmayan sonuçlara göre 44. başkan seçilmek için gerekli desteği elde ettiğini duyurdu. Televizyonun projeksiyonuna göre Demokratların adayı Obama 297 seçici üye, Cumhuriyetçilerin adayı John McCain 139 seçici üye...
  2. ABD Başkanı Obama, Türkiye'de

ABD Başkanı Obama, Türkiye'de

ABD Başkanı Barack Obama'nın tarihi Türkiye ziyareti dün akşam başladı. Kapıdan el sallayarak çıkan Obama hızlı adımlarla merdivenlerden indi. Obama'yı taşıyan 'Air Force One' uçağı saat 21.10 sularında Ankara Esenboğa Havaalanı’na indi. Uçağın aprona yanaşmasının ardından yaklaşık 20 dakika içeride bekleyen Obama, bütün güvenlik önlemlerinin alınmasından sonra uçak kapısında belirdi....
  3. ABD Başkanı Obama 'Soykırım görüşümü değiştirmedim'

ABD Başkanı Obama 'Soykırım görüşümü değiştirmedim'

ABD Başkanı Obama, Ermeni soykırımıyla ilgili görüşlerini değiştirmediğini söyledi. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ve ABD Başkanı Barack Obama Çankaya Köşkü'nde yaptıkları görüşme sonrasında basın toplantısı düzenlediler. Cumhurbaşkanı Gül, Barack Obama'yı Türkiye'de misafir etmekten onur duyduklarını belirterek, "İkili ilişkileri daha da ilerletmek için çalışacağız. Terörle mücadele her...
  4. Anıtkabir hakkında neler yazabilirsiniz ?

Anıtkabir hakkında neler yazabilirsiniz ?

Anıtkabir bu dönem ki performans ödevim ve onun hakkında her türlü bilgiyi toplayıp düzenleyeceğim. Siz bu konuda bana yardımcı olabilirmisiniz, Anıtkabir hakkında neler yazabilirsiniz benim için :)
  5. Anıtkabirde Atatürkten başka kim yatıyor ?

Anıtkabirde Atatürkten başka kim yatıyor ?

Merhaba.Anıtkabire çok gitmek istedim ama kısmet olmadı. Merakım Anıtkabirde Atamızdan başka kim yatıyor ?

Sayfayı Paylaş