gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

'ABD Çok Derin Bir Gerileme Yaşayabilir'

Konu, 'Ekonomi-Finans-Borsa' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

Nobel ödüllü iktisatçı Joseph Stiglitz, ABD ekonomisinin yüksek riskli mortgage piyasasındaki sıkıntılar nedeniyle derin bir gerilemeyle karşı karşıya kalabileceğini belirtti. Dünya Bankası eski baş ekonomisti de olan Stiglitz, yaptığı açıklamada, ABD'de kredi piyasasında yaşanan sıkıntıların arttığını, 1,7 milyon Amerikalının icra ve iflas nedeniyle evlerini kaybedebileceğini ifade etti. Stiglitz, mortgage ödemelerinin arttığı buna karşın gelirlerin durgun bir seyir izlediği bir tablonun sevimli olmadığını vurguladı. Stiglitz, bu nedenle ABD ekonomisinin derin bir gerilemeyle karşı karşıya kalabileceğini kaydetti. Kaynak

'ABD Çok Derin Bir Gerileme Yaşayabilir' konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Derdİm Çok

Derdİm Çok

Derdim çoktur hangisine yanayım Yine tazelendi yürek yarası Ben bu derde nerden derman bulayım Meğer şah elinden ola çaresi Türlü donlar giyer gülden naziktir Bülbül cevreyleme güle yazıktır Çok hasretlik çektim bağrım eziktir Güle gelir gelir canlar paresi Benim uzun boylu serv-i çınarım Yüreğime bir od düştü yanarım Kıblem sensin yönüm sana dönerim Mihrabımdır iki kaşın arası Didar ile...
  2. ABD büyük bir mali kriz içinde

ABD büyük bir mali kriz içinde

ABD Başkanı Bush, ABD'nin ciddi bir mali kriz içinde bulunduğunu belirtti. ABD Başkanı George W. Bush, ABD Kongresi'nden finans sektörünü kurtarmak amacıyla hazırlanan ekonomiyi kurtarma planını en kısa sürede kabul edilmesini istedi. George W. Bush, televizyonda ABD halkına hitaben yaptığı konuşmada, ''Biz, ciddi bir mali kriz içindeyiz ve federal hükümet buna bitirici bir eylemle karşılık...
  3. Sustu birden. Çok derinden sustu... Konuşturamadım...

Sustu birden. Çok derinden sustu... Konuşturamadım...

Aç hadi avuçlarını.. İster yakala anıları yüzüne çarp bin pişmanlıkla.. İstersen bırak dökülsün yere,bas gitsin. ... Ya da karanlıkların ardına bırak... Aç hadi avuçlarını... Kar taneleri biriktir içine... Düşen yıldızları topla tek tek... Aç hadi avuçlarını... Ağlasın içindeki çocuk... Aç avuçlarını kokla derinden... Aç hadi avuçlarını... Herşey orda seni bekliyor... Kalemi aldım...
  4. Deri berjerler çok şıklar

Deri berjerler çok şıklar

BErjer modelleri Deri berjer örnekleri Bejer ihtiyacınız varsa deri kumaş ağır ve şık göstereeğinden deri berjer modellerine göz atmanızı öneririz meleklerim. Özellikle ofis dekorasyonu için tercih edilecekse ideal olan deri modellerdir.
  5. Çok mu pimpirikli bir anneyim dersiniz?

Çok mu pimpirikli bir anneyim dersiniz?

Düzenli olmak, tv izleme kısıntısı, aburcubur kısıntısı hatta yasakları.Bazen çocuğumu çok sıktığımı düşünmüyor değilim ama herşey onun sağlığı için. Yoksa çok mu pimpirikliyim ?:(

Sayfayı Paylaş