gebe
  1. TÜLSÜ35

TÜLSÜ35 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

Abd güçleri emniyet müdürünü tutukladı

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında TÜLSÜ35 tarafından paylaşıldı.

Irak'taki Amerikan güçlerinin, Selahaddin şehri Emniyet Müdürü Mahmud İdvan'ı tutukladığı bildirildi. Güvenlik kaynakları, İdvan'ın makam odasında tutuklandıktan sonra bilinmeyen bir yere götürüldüğünü söyledi.
    Bu arada ABD ordusu, dört gün önce tutukladığı Tikrit Basın Sendikası Başkanı Hasan Magun'u bugün serbest bıraktı. Magun, Çarşamba günü herhangi bir gerekçe gösterilmeksizin tutuklanmıştı. Magun yaptığı açıklamada, tutuklu bulunduğu süre zarfında ABD askerleri tarafından sorgulanmadığını ancak fiziksel bir müdahaleye maruz kalmadığını ifade etti.
    33 dakika önce
    kaynak:haberler.com

Son düzenleme: 28 Haziran 2008
Abd güçleri emniyet müdürünü tutukladı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Güç

Güç

Bakınız; Kuvvet.Rüyasında kuvvetlendiğini gören kimse gerçek yaşamında da kuvvetli olacak demektir. Rüyasında kuvvetlendiğini gören kimse gerçek yaşamında da kuvvetli olacak demektir. Güç rüyaları olduğu gibi alınır.Rüyasında güçlendiğini gören gerçek hayatta da güçlü olur. Güç rüyaları olduğu gibi alınır.Rüyasında güçlendiğini gören gerçek hayatta da güçlü olur. Güç rüyaları olduğu gibi alınır.
  2. Kayıp emniyet müdürü bulundu

Kayıp emniyet müdürü bulundu

Kayıp emniyet müdürü bulundu ANKARA (ANKA)- Aladağlar Milli Parkı'nda kaybolan Kayseri'nin Develi İlçesi Emniyet Müdürü Suat Günbey yaralı olarak bulundu. İki gündür kendisinden haber alınamayan Günbey'in helikopterle yapılan arama sonrası bulunduğu bildirildi. Aladağlar Milli Parkı 1. Foto Safari Fotoğraf Yarışması'na katılmak için Develi Belediye Başkan Yardımcısı İsmail...
  3. 9 ilin Emniyet Müdürleri merkeze alındı

9 ilin Emniyet Müdürleri merkeze alındı

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün imzaladığı kararname ile Ordu, Amasya, Düzce, Ardahan, Elazığ, Kırşehir, Mardin, Nevşehir, Yozgat İl Emniyet Müdürü merkeze çekildi. Emniyet müdürlerinin atamalarıyla ilgili kararname, dün Resmi Gazete’de yayımlandı. Eşi ve çocuğuna makam aracı tahsis ettiği iddiasıyla hakkında açılan soruşturma sonrasında merkeze çekilen Ordu İl Emniyet Müdürü Sezai Boran’ın...
  4. 13 il'e yeni Emniyet Müdürleri atandı

13 il'e yeni Emniyet Müdürleri atandı

5 Emniyet müdürü merkeze alınırken 13 il'e yeni Emniyet Müdürleri alındı. İçişleri Bakanlığı kararnamesi ile 5 Emniyet müdürü başka görevlere atanmak üzere merkeze alınırken, 13 il'e ise Emniyet Müdürleri alındı. Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlanan İçişleri Bakanlığı'na ait atama kararlarına göre, Aydın Emniyet Müdürü Yılmaz Orhan, Hakkari Emniyet Müdürü Cavit Çevik, Kilis...
  5. ABD MELEKLERI

ABD MELEKLERI

Slm kızlar ben de Usa deyim tabii geçici süre. Burada yalnız sayilirim genelde eşim çok yoğun. Ben de bu siteyi bulunca çok sevindim ve hemen üye oldum.

Sayfayı Paylaş