gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

'ABD, Kuzey Kore'ye savaş açacak'

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Kuzey Kore, "ABD'nin savaşa aç ordusunun Kore yarımadasına savaş açmaya hazırlandığını" iddia etti. ABD Dışişleri Bakanı Hillary Clinton'un, "Kuzey Kore'nin Güney'e hakaret etmesi durumunda ilişkilerin düzelmeyeceği" yönündeki uyarısından bir gün sonra Kuzey Koreli yetkililer, Güney Kore Cumhurbaşkanı Li Myung-bak'ı da "hain" olmakla suçladı.
    Kuzey Kore'de yönetime yakınlığıyla bilinen Rodoong Sinmun gazetesinde, "Eğer ABD'nin savaşa aç askerlerinin, yeni bir Kore savaşına doğru adım atmalarına izin verilirse, Kore Yarımadasındaki durum, sonu ne olacağı kestirilemeyen bir safhaya ulaşır ve ABD bunun sonuçlarının tek sorumlusu olur" ifadesi kullanıldı.

Clinton, bölgeye yönelik gezisinde Kuzey Kore'yi "tiranlık" olarak nitelemiş, Washington'la iyi ilişkiler kurulmasının şartı olarak da Güney Kore liderlerine hakaret edilmemesini koymuştu. Clinton, Kuzey Kore'de Devlet Başkanı Kim'in halefi konusunun da ülkede belirsizliğe sebep olduğunu söylemişti.

Kuzey Kore resmi haber ajansı, Clinton'un açıklamaları konusunda sessiz kalmıştı.

'ABD, Kuzey Kore'ye savaş açacak' konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Açacak

Açacak

Rüyada görülen her çeşit açma aleti, maksada ulaşmaya, tıkanıklıkların giderilmesine,sarf edilen gayretlerin sonucunu almaya delalet eder. (Ayrıca Bakınız; Anahtar.)
  2. Hadise'ye dava açacaklarını söylediler

Hadise'ye dava açacaklarını söylediler

MARMARİS İLÇESİ’NDEKİ ‘AREENA’ ADLI DİSKONUN İŞLETMECİSİ KAMİL ISSI, 4 EKİM CUMARTESİ GÜNÜ İŞYERLERİNDE SAHNEYE ÇIKAN ŞARKICI HADİSE HAKKINDA, KONSER ÖNCESİ KORUMALAR ARASINDA ÇIKAN KAVGAYI AZMETTİRDİĞİ İDDİASIYLA SAVCILIĞA SUÇ DUYURUSUNDA BULUNUP DAVA AÇACAKLARINI SÖYLEDİ MUĞLA'nın Marmaris İlçesi’ndeki ‘Areena’ adlı diskonun işletmecisi Kamil Issı, 4 Ekim Cumartesi günü işyerlerinde...
  3. bu eşarplar içinizi açacak

bu eşarplar içinizi açacak

orkide eşarp modelleri orkide eşarp esarp eşarpları fiyatları koyu renklere baglanıp kalmayın melekler doganın bizlere sundugu her rengi kullanmaya bakın :) ben koyu renk tercih ederim deyip kestirip atmayın önce bir deneyin hatta su güzel modellere bakın içiniz acılsın karar size kalsın buyrun ..............
  4. ABD MELEKLERI

ABD MELEKLERI

Slm kızlar ben de Usa deyim tabii geçici süre. Burada yalnız sayilirim genelde eşim çok yoğun. Ben de bu siteyi bulunca çok sevindim ve hemen üye oldum.

Sayfayı Paylaş