gebe
  1. Azra34

Azra34 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3

ABD MELEKLERI

Konu, 'Dünyadan Melekler' kısmında Azra34 tarafından paylaşıldı.

Slm kızlar ben de Usa deyim tabii geçici süre. Burada yalnız sayilirim genelde eşim çok yoğun. Ben de bu siteyi bulunca çok sevindim ve hemen üye oldum.

SadmiN bunu beğendi.
  2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Aramıza Hoş geldin Amerikalı :)

3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Aramıza hoşgeldin burada yalnızlık çekmeyeceğinin garantisini ben bizzat kendim veriyorum:D:D

4. Azra34

Azra34 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Teşekkürler Sadmin.

ABD MELEKLERI konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. benı seven sevmeyen meleklerı beklerım..

benı seven sevmeyen meleklerı beklerım..

baktım herkes bı kose acıyor kımseye yetısemıyorum.buyrun benım koseme benden herkese selamlar..:u020:burası :d050:ıyı ve kotu arasında denge kuramayanların, :bottled0wl:sıkılıp patlayanların, :behindsofa:korkanların, :diyar:hamılelerın, :dp178:dans etmek ısteyenlerın, :a030:temızlık yapmak ısteyenlerın, :dp133:halay cekmek ısteyenlerın, :g102: askı bulup bulamayanların, :Laie_23:bıyere gıdıp...
  2. ABD Kaynaklarına Göre Atatürk

ABD Kaynaklarına Göre Atatürk

I. GİRİŞ Ansiklopedik eserler arasında belgesel bir değer taşıyan Encyclopaedia Britannica, Atatürk’ü “...seçkin bir Türk askeri, reformcu ve devlet adamı...” ‘ olarak tanımlar ve hemen şu değerlendirmeyi ekler: “...Mustafa Kemal’in Türkiye’yi kurtarma mücadelesi, Afrika ve Asya’da doğum halindeki birçok devletin bağımsızlık yolunda çarpışmaları için ilham kaynağı olmuştur...”2. Ansiklopedi,...
  3. Abd bu haberi konuşuyor

Abd bu haberi konuşuyor

ABD BU HABERİ KONUŞUYORBir yastıkta kocayın diyecem ama diyemiyorum :D ABD'DE İĞRENÇ BİR TARTIŞMA MAGAZİN BASININI MEŞGÜL EDİYOR. ÜNLÜ YILDIZ LINDSAY LOHAN YIL SONUNA DOĞRU LEZBİYEN SEVGİLİSİ SAMANTHA İLE EVLİLİK HAZIRLIĞI YAPIYOR. Bu ilişkiye şiddetle karşı çıkan Lindsay Lohan'ın babası Michael Lohan kızına ve sevgilisine savaş açtı. Kızının sevgilisi Samantha'nın tuvalet kağıdı...
  4. Suudıarabıstan meleklerı

Suudıarabıstan meleklerı

slm arkadaslar ben suudıarabıstanın cıdde sehrınde yasıyorum cıddeden arkadaslar varsa tanısalım
  5. ABD Başkanı Obama, Türkiye'de

ABD Başkanı Obama, Türkiye'de

ABD Başkanı Barack Obama'nın tarihi Türkiye ziyareti dün akşam başladı. Kapıdan el sallayarak çıkan Obama hızlı adımlarla merdivenlerden indi. Obama'yı taşıyan 'Air Force One' uçağı saat 21.10 sularında Ankara Esenboğa Havaalanı’na indi. Uçağın aprona yanaşmasının ardından yaklaşık 20 dakika içeride bekleyen Obama, bütün güvenlik önlemlerinin alınmasından sonra uçak kapısında belirdi....

Sayfayı Paylaş