gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

ABD: Operasyon çözüm değil

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

Amerikan yönetimi, Kuzey Irak'a müdahale tehdidinde bulunan Türk hükümetine tek taraflı operasyonun çözüm olmadığı uyarısını yineledi. devamı

ABD: Operasyon çözüm değil konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Soruna değil Çözüme odaklanmak.

Soruna değil Çözüme odaklanmak.

Düsünmek dedigimiz sey aslında bir dizi soru sorup cevaplamak... Bizim aslında her an yaptıgımız sey sorular sorup, o soruların cevabı beklemek yada aramak. O halde, yasamımızın kalitesini arttırmak istiyorsak kendi kendimize sormayı adet edindigimiz soruları degistirmek zorundayız. Yapılan arastırmalarda basarılı gözüken insanla basarısız insanlar arasındaki fark; Basarılı insanların daha...
  2. Soruna Değil Çözüme Odaklanın

Soruna Değil Çözüme Odaklanın

SORUNA DEĞİL, ÇÖZÜME ODAKLANIN! Yazan: Erkan Şenol Doğru soruyu sor ve beyninin hayatını yönlendirecek cevabı bulmasına izin ver. Kişinin nasıl hissettiğini ve ne yaptığını saptayan, yani eylemlerini yönlendiren, yaşamını şekillendiren, olaylar değil yaşam deneyimlerini kendi kendine nasıl değerlendirdiği ve yorumladığıdır. Düşünmek dediğimiz şey aslında bir dizi soru sorup...
  3. Brezilya Devlet Başkanı: Avrupa ve ABD ekonomisine bağımlı değiliz

Brezilya Devlet Başkanı: Avrupa ve ABD ekonomisine bağımlı değiliz

Brezilya Devlet Başkanı Luiz Inacio Lula da Silva, Brezilya ekonomisinin, ABD ve Avrupa ekonomisine bağımlı olmadığını söyledi. Da Silva, radyoda yaptığı açıklamada, Brezilya’yı, büyük bir devlet ve büyük bir ekonomi haline getireceklerini söyledi. İhracat açısından, ABD ya da AB piyasasına bağımlı olmadıklarını belirten Da Silva, dünyanın birçok ülkesine ihracat yapabildiklerini...
  4. Yeni Üniversiteler Kurmak Çözüm Değil, Çözümsüzlük

Yeni Üniversiteler Kurmak Çözüm Değil, Çözümsüzlük

17 yeni üniversite kuruldu bildiğiniz gibi. Yakında 39’i bulacağı söyleniyor. Aslında bunlara üniversite demek doğru değil, bir gecede üniversite olmuş fakülteler. Bu fakülteler isimce üniversite olsalar da, altyapıları, öğretim üyeleri yetersiz durumda. Tam anlamıyla üniversite olmaları 15-20 yılı bulacaktır. Devletin üniversitelere ne kadar ödenek ayırdığı, ne kadar öğretim üyesi...
  5. ABD MELEKLERI

ABD MELEKLERI

Slm kızlar ben de Usa deyim tabii geçici süre. Burada yalnız sayilirim genelde eşim çok yoğun. Ben de bu siteyi bulunca çok sevindim ve hemen üye oldum.

Sayfayı Paylaş