gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Abdest Alırken Burun Kanaması Abdestdi Bozarmı acaba

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Selam arkadaşlar Abdest Alırken Burun Kanaması Abdestdi Bozar mı yani abdest alırken tam o esnada burnumuz kanarsa abdest sayılmaz mı yani abdest olmaz mı?

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Abdest Alırken Burun Kanarsa Abdest Olurmu

Abdest Alırken Burun Kanaması Abdestdi Bozarmı

Abdest alırken Sümkürüldüğünde burundan bir mercimek tanesi büyüklüğünde pıhtılaşmış kan çıkarsa, abdest bozulmuş sayılmaz. Daha büyük olursa, çoğu fakihlere göre abdest bozulur. El Hulasa ve Fetavâ-yı Hindiyye'de de aynı fetvaya yer verilmiştir. Kulaktan çıkan pıhtılaşmış kan da böyledir.

Abdest Alırken Burun Kanaması Abdestdi Bozarmı acaba konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Abdest Alırken Diş Kanaması abdesti bozar mı

Abdest Alırken Diş Kanaması abdesti bozar mı

Selam arkadaşlar acaba Abdest Alırken Diş Kanaması abdesti bozar mı bu konuda bilgisi olan arkadaşlarım lütfen bilgi versin bana
  2. Abdest Alırken Geğirmek Abdesti Bozarmı acaba

Abdest Alırken Geğirmek Abdesti Bozarmı acaba

Arkadaşlar abdest alırken geyirdiğimiz de aldığımız abdest bozulur mu? Abdest Alırken Geğirmek Abdesti Bozarmı
  3. Abdest Alırken Neler Söylenir biliyor musunuz acaba

Abdest Alırken Neler Söylenir biliyor musunuz acaba

Herkese hayırlı ramazanlar diliyor ve allah tuttuğumuz oruçları ettiğimiz ibadetleri kabul eylesin diyorum ve aranızda dini konularda bilgisi olan arkadaşlarım varsa Abdest Alırken Neler Söylenir bu konuda bana bilgi vermesini rica ediyorum.
  4. abdest alırken oje çıkarılır mı acaba :S

abdest alırken oje çıkarılır mı acaba :S

selam arkadaşlar acaba ojeli abdest alınır mı yani oje kullanan biriyim namaz kılmam da sorun olur mu bu? aranızda dini konularda bilgi sahibi olan arkadaşlarımdan cevap bekliyorum.
  5. Rüyada Abdest Alırken Burun Kanaması ne anlama geliyor acaba

Rüyada Abdest Alırken Burun Kanaması ne anlama geliyor acaba

selam arkadaşlar benim rüyamda abdest alırken burnum kanıyordu bu abdestimi bozdu diye çok üzülmüştüm acaba Rüyada Abdest Alırken Burun Kanaması ne anlama geliyor rüyamı yorumlarsanız sevinirim.

Sayfayı Paylaş