gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

ABD'li kız okul harcı için bekaretini satışa çıkardı

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

abd kızları bekaretini satışa çıkardı abdkızları abd kızlar usa kızları ABD'de 22 yaşındaki üniversiteli kız okul masrafını çıkarmak için, raporla ispat ettiği bekâretini açık artırmaya çıkarıyor..
    Amerika'da bir üniversite öğrencisinin eğitim masrafları için para arama yöntemi, ülkeyi karıştırdı. Natalie Dylan takma adını kullanan 22 yaşındaki öğrenci, bekâretini açık artırmaya çıkaracağını açıkladı. Sacremento Üniversitesi'nden lisans diploması bulunan Dylan "Evlilik ve Aile Terapisi" üzerine mastır yapmak istiyor. Okulun yıllık harcı için paraya ihtiyacı olduğunu söyleyen genç kız, bekâretini önce internetteki açık artırma sitesi Ebay'de satışa çıkardığını ama başvurusunun reddedildiğini söyledi. Dylan bunun üzerine artırmanın bir genelevde yapılacağını belirtti.

'RAPORUM DA VAR'
    "Bakire olduğumun garantisi var; bekaret raporu aldım" diyen Dylan, kendini "Kapitalist bir toplumda yaşıyoruz. Neden bakirelik de satılmasın" diyerek savundu.

internethaber

ABD'li kız okul harcı için bekaretini satışa çıkardı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bekaretini satışa çıkarttı

Bekaretini satışa çıkarttı

ABD’de yüksek lisans eğitimi almak isteyen bir genç kız, okul masraflarını karşılayabilmek için bekâretini satışa çıkardı. İnternette yapılan açık artırmada en yüksek teklif 3.7 milyon dolara (yaklaşık 6 milyon TL) ulaştı. “Aile ve Evlilik” konusunda mastır yapmayı planlayan 22 yaşındaki Natalie Dylan, geçen eylül ayında bekâretini internette açık artırmaya çıkardı. Genç kıza yaklaşık 10 bin...
  2. Hüsnü Şenlendirici Borçlarını Ödemek İçin Otomobilini Satışa Çıkardı

Hüsnü Şenlendirici Borçlarını Ödemek İçin Otomobilini Satışa Çıkardı

ÜNLÜ KLARNETÇİ HÜSNÜ ŞENLENDİRİCİ EVLERİNİN BORÇLARINI ÖDEYEMEDİĞİ İÇİN EN SEVDİĞİ 1967 MODEL LİNCOLN OTOMOBİLİNİ 64 BİN TL’YE SATIŞA ÇIKARDI... Deniz Seki'yle yaşadığı yasak aşkla gündemden bir türlü düşmek bilmeyen ünlü klarnetçi Hüsnü Şenlendirici zor günler geçiriyor. İlişkisi ortaya çıktıktan sonra evinden ayrılan Şenlendirici, eşi Nazire Şenlendirici'den boşanmak için 2007’de dava...
  3. Bekaretini internetten satışa çıkardı..

Bekaretini internetten satışa çıkardı..

Bekaretini satışa çıkardı!16 yaşındaki kız çocuğu, eğitim masraflarını karşılayabilmek için bekaretini satışa çıkardı. Kuzey İrlanda, Newry'de yaşayan 16 yaşındaki kız, Gumtree adlı internet sitesine verdiği "satılık bekaret" başlıklı ilanda, vücudunun en yüksek fiyatı verenin olacağını belirtti. Kızın, sayıları gittikçe artan eğitimlerini tamamlamak için bekaretlerini satmaya...
  4. Kız Çocuklarımız İçin En Tatlı Okul Örgü Modelleri

Kız Çocuklarımız İçin En Tatlı Okul Örgü Modelleri

Kız Çocukları İçin Saç Örgü Modeller Kız Çocuklar İçin Okul İçin Örgü Modelleri Kız çocukları için en kibar okul örgüleri Yeni eğitim öğretim yılının başladığı bugünde, kız çocuklarına en şık saç örgüleri... Uzun zamandır beklediğiniz gün geldi çattı ve çocuklarınız bugün okula başladı. Yeni önlük, okul çantası ve ayakkabılarının yanında bir öğretmenle tanışmanın heyecanı ve yeni...
  5. Ebru Gündeş Çiftliğini Satışa Çıkardı

Ebru Gündeş Çiftliğini Satışa Çıkardı

ebru gündeş, ebru gündeş haberleri, ebru gündeş reza zerrab Sevgili melekler, yolsuzluk operasyonu kapsamında eşi Reza Zerrab cezaevine giren Ebru Gündeş hayli zor günler geçiriyor. Gündeş bu sıkıntılarla uğraşırken içinde süt ineğinin bulunduğu Tekirdağ’ın Muratlı ilçesindeki 'Güntaş' çiftliğini satışa çıkardı. Hayvanları yılbaşından önce satan Gündeş, çiftliği 4 milyon TL'ye satacak....

Sayfayı Paylaş