gebe
  1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    703
    Ödül Puanları:
    113

ABD'li Rap Yıldızı Pitbull İstanbul'u Salladı....

Konu, 'Magazin' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

Pitbull Haberi Pitbull İstanbul Konseri

Sevilen şarkıcı Pitbull İstanbulu resmen salladı...En sevilen şarkılarını seslendiren Pitbull İstanbulluları çoşturdu...İşte haberin detayları...

Pitbull, İstanbul'u Salladı

ABD'li rap yıldızı Pitbull, Olmeca Golden Nights kapsamında İstanbul'da muhteşem bir konser verdi.

ABD'li rap yıldızı Pitbull, Olmeca Golden Nights kapsamında İstanbul'da muhteşem bir konser verdi. Konseri yaklaşık 13 bin kişi izledi.

Olmeca Golden Nights kapsamında ve Türkiye'nin dört bir yanında düzenlediği konserlerle ses getiren Unilife organizasyon tarafından Küçük Çiftlik Park'ta düzenlenen konseri yaklaşık 13 bin kişi izledi. Başlama saati 19: 00 olan konser yaklaşık 2 buçuk saatlik bir gecikmeyle başladı. Pitbull, sahneye çıkmadan önce Metro FM DJ'leri, DJ Kaan, Emrah İş, Mert Hakan'ın sorularını yanıtladı. Pitbull konseri öncesinde Yeni dönem dans müziğinde öne çıkan ve ülkemizde büyük bir hayran kitlesine sahip olan "Snow White" ve "Times Is Up" şarkıları ile Billboard dünya müzik listelerinde Top 10'a giren Piny Fox, seksi sahne şovu ile büyük beğeni topladı.

Pitbull sahneye çıktığında konser alanını dolduran tüm hayranları büyük coşku yaşadı. Pitbull teker teker tüm dünyada ve Türkiye'de en çok beğenilen "Give Me Everything Tonight", "Let İt Rain Over Me", "İnternational Love", "Suavemente", "On The Floor" gibi hitlerini seslendirdi.

Kendinden Mr. World wide (Dünya çapındaki adam) olarak niteleyen Pitbull; Usher, Enrique Iglesias, Jennifer Lopez, Shakira, Chris Brown, Marc Anthony gibi sanatçılarla gerçekleştirdiği featuring şarkılarla da tüm dünyada dans müziğinin en önemli ismi haline geldi. İstanbul'da ilk kez böyle büyük bir organizasyonla hayranlarıyla buluşan Pitbull, performansıyla da hayranlarından tam not aldı.

PİTBULL "EĞLENMEYİ SEVİYORUM"

Pitbull, konser öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtladı. İstanbul'a 2010'da daha küçük çaplı bir club şovu için geldiğini aktaran Pitbull, burada olmaktan mutlu olduğunu söyledi. Jay Z ve Shakira ile yeni şarkı yapacağını ifade eden Pitbull, şarkıları üretirken içinden geleni dışa dökmeyi, eğlenmeyi sevdiğini dile getirdi. Pitbull, bunun da şarkılarına ve hayatına yansıdığını söyledi.

"Dünyayı yönettiğimi iddia etmiyorum, ben sadece kendi gezegenimi yarattım" diyen Pitbull, Olmeca Golden Nights kapsamında İstanbul Küçükçiftlik Park'ta verdiği konser ile adından uzun süre bahsettirecek.

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bende ordaydım çok güzeldi

ABD'li Rap Yıldızı Pitbull İstanbul'u Salladı.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İstanbul'u dinliyorum gözlerim kapalı....

İstanbul'u dinliyorum gözlerim kapalı....

istanbulu dinliyorum hikayesi istanbul u dinliyorum gözlerim kapalı hikayesi Unkapanı KöprüsÜ Rumeli Hisarı Anadolu Hisarı Dolmabahçe Sarayı ve Camii Kızkulesi Beşiktaş At Meydanı (Hipodrom) - Dikilitaşlar Divanyolu tarafından bakış Bozdoğan Kemeri- Saraçhane Süleymaniye Camii - Haliçte Surlar ve en sağda Cibali Sigara Fabrikası...
  2. Manga - Rap Rap

Manga - Rap Rap

Hanimini hüppen dezigi banna rap rap Tefeşle kayyuş illede kıtmir rap rap Alavere dalavere kim ala da kim vere rap rap Köşeleri möşeleri dön baba dönelim rap rap Raptiye rap rap zaptiye zap Zap rap rap N'aber nitekin gene geldi şapka rap rap Ben sana hayran Sen cama tırman Yok içmeye bir şişe bile ayran Nene gerek senin taht-ı revan Maaşla gırtlak gırtlak gırtlağa rap rap Bir kitap okuyor...
  3. Abd'li kenan

Abd'li kenan

MAYIS AYINDA ÇIKARACAĞI YENİ ALBÜMÜNÜN KAYITLARINI LOS ANGELES'TA YAPAN KENAN DOĞULU, ABD MODASINI YAKINDAN TAKİP ETMİŞE BENZİYOR. Önceki gecce bir partiden çıkarken görüntülenen Kenan, ilginç kıyafetiyle dikkat çekti. Bu arada ünlü şarkıcı, 'Albümüm müthiş oldu' dedi.
  4. ABD'liler İslam'ı tanımıyor

ABD'liler İslam'ı tanımıyor

ABD vatandaşlarının yarıdan fazlası Müslümanlığı iyi tanımıyor. Washington Post gazetesi ve ABC News televizyon kanalı için yapılan kamuyu yoklamasına göre, ABD halkının yüzde 55'i, İslami eğitim ve inanış konusunda bilgilerinin yetersiz olduğunu belirtirken, yüzde 44'ü İslamiyet'e iyi bir bakış açısına sahip bulunmadığını, yüzde 29'u İslamiyet'in ana akımının Müslüman olmayanlara karşı...
  5. Ajda Pekkan Adana'yı salladı

Ajda Pekkan Adana'yı salladı

ajda pekkan resimleri konserleri istanbul konseri bilet fiyatları konser resimleri haberleri hakkında bilgi için meleklermekani.com Olay kadın Ajda pekkan Yine yaptı yapacağını melekler :D:D verdiği her konseri ile hayranlarını yerinde durdurmayan Pekkan Bu kez Adana'yı salladı :D:D kendi tasarımlarını yapan Ajda Pekkan Herşeyi ile süper melekler :D:D Gelelim Adan Konserinin Detay...

Sayfayı Paylaş