gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

ABD'liler İslam'ı tanımıyor

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

ABD vatandaşlarının yarıdan fazlası Müslümanlığı iyi tanımıyor. Washington Post gazetesi ve ABC News televizyon kanalı için yapılan kamuyu yoklamasına göre, ABD halkının yüzde 55'i, İslami eğitim ve inanış konusunda bilgilerinin yetersiz olduğunu belirtirken, yüzde 44'ü İslamiyet'e iyi bir bakış açısına sahip bulunmadığını, yüzde 29'u İslamiyet'in ana akımının Müslüman olmayanlara karşı şiddeti desteklediğine inandığını söyledi.
    Buna karşın kamuoyu yoklamasında ABD'lilerin yüzde 58'inin, İslam'ın bir barış dini olduğunu kaydettiği ortaya çıktı.

Sondaja göre, katılımcıların yaklaşık üçte ikisi Başkan Obama'nın Müslüman dünyasıyla ilişkileri geliştirme siyasetini "iyi veya kötü" yürüteceğini ifade ederken, dörtte biri Obama'nın bu politikayı "çok ileri" götüreceğini, yüzde 9'u ise "yeterince yürütemeyeceğini" düşündüğünü söyledi.

ABD'liler İslam'ı tanımıyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Fenerbahçe Ülker'e yeni ABD'li

Fenerbahçe Ülker'e yeni ABD'li

Beko Basketbol Ligi şampiyonu Fenerbahçe Ülker, Ersan İlyasova’nın Barcelona takımını tercih etmesi üzerine, Amerikalı oyuncu James Wayt’ı Türkiye’ye davet etti. Opel Türkiye Kupası A grubu eleme müsabakaları için Yozgat’ta bulunan Fenerbahçe Ülker takımının antrenörü Bogdan Tanjeviç, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Ersan İlyasova’yı çok istemelerine karşılık, bu sporcunun İspanya’nın...
  2. kimseyi tanımıyorum:(

kimseyi tanımıyorum:(

merhaba arkadaşlar.siteyi çok beyendim ve üye oldum ama hiç kimseyi tanımıyorum.adım bahar.izmirde oturuyorum.lütfen sizde kendinizi tanıtın...:cry:
  3. zeka sınır tanımıyor

zeka sınır tanımıyor

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Abd'li kenan

Abd'li kenan

MAYIS AYINDA ÇIKARACAĞI YENİ ALBÜMÜNÜN KAYITLARINI LOS ANGELES'TA YAPAN KENAN DOĞULU, ABD MODASINI YAKINDAN TAKİP ETMİŞE BENZİYOR. Önceki gecce bir partiden çıkarken görüntülenen Kenan, ilginç kıyafetiyle dikkat çekti. Bu arada ünlü şarkıcı, 'Albümüm müthiş oldu' dedi.
  5. Teknoloji çılgınlığı sınır tanımıyor

Teknoloji çılgınlığı sınır tanımıyor

Wireless donanımlı T-shirt teknolojik çılgınlıkta sınır tanımıyor.İşte bilişimin son harikaları. İnternet sitesi üzerinden satış yapılan ürünler arasında 'kablosuz internet erişimini gösteren t-shirt' dikkat çekiyor. Kişinin, bilgisayarını açıp internet erişimi aramasına gerek kalmadan bulunduğu yerde kablosuz internet erişimi olup olmadığını görmesine imkân veren t-shirt, üzerindeki...

Sayfayı Paylaş