gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Abdül Keskin vefat etti

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

abdül keskin abdul keskin abdül biyografi Köprü dizisinde de rool genç oyuncu talihsiz bir kaza sonu hayata gözlerini yumdu....
    ÜNLÜ DİZİ OYUNCUSU KAZADA ÖLDÜ!
    MERSİN'İN TARSUS İLÇESİNDE TEM OTOYOLUNDA DÜN MEYDANA GELEN TRAFİK KAZASINDA HAYATINI KAYBEDEN KİŞİNİN, “KÖPRÜ” DİZİSİ OYUNCULARINDAN ABDÜL KESKİN OLDUĞU BELİRLENDİ.

Dün, Mersin'de TEM Otoyolu'nun Tarsus kesiminde, Mahmut Altıntaş yönetimindeki 33 FC 651 plakalı kamyonetle, Yalçın Küçükkoyuncu'nun kullandığı 10 ACN 85 plakalı kamyonun çarpışması sonucu, kamyonetteki bir kişi hayatını kaybetmişti.

Üzerinden kimlik çıkmayan bu kişinin, geçen yayın döneminde bir televizyon kanalında gösterilen “Köprü” dizisinde “Astsubay” rolünü canlandıran Abdül Keskin olduğu bildirildi.

Keskin'in cenazesi, memleketi Niğde'nin Bor ilçesindeki Fatih Camisi'nde kılınan cenaze namazının ardından Bor Şehir Mezarlığında toprağa verildi.

Cenaze törenine, Keskin'in ailesi, okul ve iş arkadaşları, bağlı bulunduğu ajansın yetkilileri ile oyuncu arkadaşları katıldı.

Keskin'in ailesi, gazetecilerin cenaze töreninden fotoğraf ve görüntü almasına izin vermedi.

2. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    ay cok üzüldüm ya :uhu:
    allah rahmet eylesin, insallah mekani cennet olur..

cokta gencmis daha diyecegim ama, ölüm yasa bakmiyor malesef...

Abdül Keskin vefat etti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. AbdÜl ....

AbdÜl ....

oyunumuz çok basit ABDÜL ile başlayan anlamlı anlamsız isimler kız erkek farketmez bir isim iki defa tekrarlanmıcak ben başlıormm ABDÜLREZZAK
  2. Aşkımın arkadaşı vefat etti...:(

Aşkımın arkadaşı vefat etti...:(

Bilmiyorum paylaşmak istedim, bu 2. arkadaşı onun kurban giden, duanızı esirgemeyin bu tür şeyler için MM :cry: Birleşik Arap Emirlikleri'nin başkenti Abu Dabi'deki gemi yangınında hayatını kaybeden itfaiye görevlisi iki Türk gencinden Burak Taçyıldız'ın ailesi cenazenin Sivas'a gelmesini bekliyor. Burak Taçyıldız, 2 yıl önce işsizlik nedeniyle memleketi Sivas'tan ayrılarak Abu Dabi'ye...
  3. Cüneyt Gökçer vefat etti

Cüneyt Gökçer vefat etti

cüneyt gökçer çocukları Ünlü Sanatçıya Allahtan rahmet diliyoruz... TİYATRO DÜNYASININ DUAYENLERİNDEN 89 YAŞINDAKİ CÜNEYT GÖKÇER AKŞAM HAYATA GÖZLERİNİ YUMDU. 1920 yılında Malatya'da doğan Cüneyt Gökçer Ankara'da tedavi görüyordu. Solunum yetmezliği nedeniyle hayata gözlerini yuman Gökçer, Devlet Tiyatroları genel müdürlüğü, Ankara Devlet konservatuarı müdürlüğü, Bilkent üniversitesi...
  4. Hikmet Pulcu Vefat Etti!

Hikmet Pulcu Vefat Etti!

Eski spor yazarı Hikmet Pulcu evinde çıkan yangında yaşamını yitirdi Ay nasıl üzüldüm birebir tanımıyordum ama yanması ne bilim içimi acıttı etrafımda iş ortamımda oldukça tanınan birisiymiş spor yazarı o acıdan... herkes üzüntü içinde .. Ruhun sad olsun Allah Rahmet Eylesin.. Beşiktaş'ta çıkan yangında bir kişi yaşamını yitirdi. Hayatını kaybeden kişinin eski spor yazarı Hikmet...
  5. Neşet Ertaş Vefat Etti!!!   :(

Neşet Ertaş Vefat Etti!!! :(

Ünlü halk ozanı Neşet Ertaş İzmir' de tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi... Türk Halk Müziği bestecisi, söz yazarı ve yorumcusu Neşet Ertaş İzmir'de tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Önceki hafta rahatsızlanarak yakınları tarafından hastaneye kaldırılan ve onkoloji servisinde tedavi altına alınan Ertaş, dün yoğun bakım servisine kaldırılmıştı. Ertaş'ı tedavisi...

Sayfayı Paylaş