gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Abdullah oğuz zor durumda!film'de bir tek 'ebru'su kaldı!

Konu, 'Magazin' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

FİLM'DE BİR TEK 'EBRU'SU KALDI! [​IMG]

ABDULLAH OĞUZ’UN ÇEKİMLERİNE BOZCAADA’DA BAŞLADIĞI “SICAK” FİLMİNDE BEKLENMEDİK AYRILIKLAR YAŞANIYOR

Filmden ilk kopuş Cem Özer cephesinden gelmişti. İsminin filmin diğer iki oyuncusu Ebru Akel ve Yavuz Bingöl’ün ardından afişte üçüncü sıraya yazılacağını öğrenen Özer kadrodan ayrılmıştı. “Mutluluk” filminin devamı olarak tasarlanan projede ikinci şoku ise Yavuz Bingöl yaşattı. Bingöl, “Eşref Saati” dizisinin çekimlerinin “Sıcak” filminin çekim günleriyle çakıştığını söyleyerek ayrılma kararı aldı ve bunu Oğuz’a bildirdi. Bingöl’ün bu kararı Oğuz’u kızdırdı. “Elimde sözleşmesi var” diyen Oğuz ünlü türkücüye rest çekti: “Dizisi olduğundan öyle bir durum oldu. Her şey bana bağlı. B planı yapmazsam oynamak zorunda. Ben de şimdilik bir B planı düşünmüyorum

Abdullah oğuz zor durumda!film'de bir tek 'ebru'su kaldı! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. şimdi söylenecek bir tek söz kaldı dilimde ...

şimdi söylenecek bir tek söz kaldı dilimde ...

soğuk bir aralık akşamı hüzünle biten bir romanın ardından sana bir mektup yazdım sevgili yaşama dair umutları yeniden soldurarak sineme korkulardan kaçıyorum mevsimlerimin bir de avutulmuşluk temennileriyle bezenmiş kağıtlara yazıyorum sen diye bildiğim benimsemişlikleri.. bir de gecelere uzanıyorum sana benzetiyorum parıltısını yıldızların ışıltısını güneşin gözlerin düşüyor...
  2. bir tek mavi kaldı bende ...

bir tek mavi kaldı bende ...

Aşkımı verdim sana, yüreğimi verdim. Aşk sendin, sen yüreğimdin. Her atışı ...senin iki hecelik ismini fısıldardı. Kimse anlamazdı ama sen duyardın. hak etmiş miydin bunu? Böyle derin bir aşkla sevilmeyi hak etmiş miydin? geç kalmış bir soru bu… Nasıl hissettiysem öyle yaşadım ben aşkımı. Yüreğimi teslim etmemiş olsaydım sana, aşk olmazdı onun adı. Böyle yaşadım ben hep, sen beğensen de...
  3. Abdullah Oğuz kimdir

Abdullah Oğuz kimdir

abdullah oğuz kimdir, hayatı, kısaca hayatı, biyografi, hakkında bilgiler, filmleri Abdullah Oğuz, Türk Sineması'nın en başarılı yönetmenlerinden biridir benim fikrimce tabi :) Sevgili Melek'ler, Abdullah Oğuz hakkında merak ettikleriniz burada! 17 Haziran 1958 tarihinde doğdu. Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi mezunudur. Filmografi Yönetmen Mutluluk (2007)...
  4. zor durumdayım

zor durumdayım

ben şu an ikizler burcu bi kızla sevgili oldum bu kızı çocukluktan biraz tanırım onu facede gördüm ve ekledim sonra baya konuştuk çok iyi anlaşıyorduk bende boğa burcuyum beni sevimli bulduğunu söylerdi farklı olduğumu falan filan sonra çıkma teklifinde bulundum kabul etti ayrı şehirlerdeyiz ama telefonda görüşüyoruz fakat nedense eskisi kadar sıcak davranmıyor ve birazda zıt ve ters cevaplar...

Sayfayı Paylaş