gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Abdurrahman Önül Canım Efendim İlahi Sözü tüm ilahi sevenlere gelsin

Konu, 'İlahiler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Abdurrahman Önül Canım Efendim İlahi Sözleri Abdurrahman Önül Canım Efendim

Gün içersinde sizlere Abdurrahman Önül Şehitler Ölmez ilahi sözlerini sunmuştuk. Şimdi de Abdurrahman Önül Canım Efendim ilahisi sözlerini bu ilahiyi seven tüm üyelerimiz ve misafirlerimiz için paylaşıyoruz. İşte size Abdurrahman Önül Canım Efendim ilahi sözü arkadaşlarım;

Canlar sana kurban kurban efendim

Senin için ağlıyor bu gönüller

Hasretinden yanıyor bu yürekler

Sana nasıl dayansın bu garipler

Sevdanla yanıyorum ben efendim

Can efendim can efendim can efendim

Nur yüzüne hasret kaldık dünyada

Gelsek yanına biz ahir zamanda

Dayanması çok zor senin aşkına

Yolunda yürüyoruz hep birlikte

Ayrılmak ise çok zor bu yürekle

Yıllardır hasretim ben resule

Abdurrahman Önül Canım Efendim İlahi Sözü tüm ilahi sevenlere gelsin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İlahi Sözleri

İlahi Sözleri

İlahi Sözleri de paylaşır mısınız rica etsem sitenizde? Paylaşımınız için şimdiden çok sağolun arkadaşlar.
  2. Abdurrahman Önül Şehitler Ölmez İlahi Sözü isteyenler için

Abdurrahman Önül Şehitler Ölmez İlahi Sözü isteyenler için

Abdurrahman Önül Şehitler Ölmez İlahi Sözleri Abdurrahman Önül Şehitler Ölmez Daha önce sizlere hoşgeldin ramazan ilahisi sözleri sunmuştuk. Şimdi de bu sayfamızda Abdurrahman Önül Şehitler Ölmez ilahisi sözleri paylaşımında bulunuyor ve tüm şehitlerimizi saygı ve rahmetle anıyoruz. İşte Abdurramhan Önül Şehitler Ölmez ilahisi arkadaşlarım; Nice sahabeler canı verdiler Kâfirler onları...
  3. Abdurrahman Önül Ey Nefsi Serkeş İlahi Sözü meleklere özel

Abdurrahman Önül Ey Nefsi Serkeş İlahi Sözü meleklere özel

Abdurrahman Önül Ey Nefsi Serkeş İlahi Sözleri Abdurrahman Önül Ey Nefsi Serkeş En güzel ilahiler arasında yer alan Abdurrahman Önül Ey Nefsi Serkeş ilahisi bir çok kişi tarafından oldukça sevilen bir ilahi. Biz de bu yazımızda Abdurrahman Önül Ey Nefsi Serkeş ilahi sözleri paylaşımında bulunmak istiyoruz siz Melek'lerimize. Şu dünyanın oyununa aldanma ey nefsi serkeş Şu dünyanın...
  4. Abdurrahman Önül Ey Aşık-ı Dildade İlahi Sözü burada melekler

Abdurrahman Önül Ey Aşık-ı Dildade İlahi Sözü burada melekler

Abdurrahman Önül Ey Aşık-ı Dildade İlahi Sözleri Abdurrahman Önül Ey Aşık-ı Dildade Merhaba Sevgili Melek'ler ve ilahi seven tüm misafirler, bu yazımızda Abdurrahman Önül ilahileri arasında yer alan ve oldukçada sevilen Abdurrahman Önül Ey Aşık-ı Dildade ilahisi sözleri paylaşımında bulunuyoruz. Ey aşık-ı dildade, gel nuş edelim bade Bir bade gerek amma, kim içile me`vade Sakisi...
  5. Abdurrahman Önül Allahu Allah İlahi Sözü çok güzel bir ilahi

Abdurrahman Önül Allahu Allah İlahi Sözü çok güzel bir ilahi

Abdurrahman Önül Allahu Allah İlahi Sözleri Abdurrahman Önül Allahu Allah Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda çok güzel bir ilahi olan Abdurrahman Önül Allahu Allah ilahisi paylaşımında bulunuyoruz ve bu ilahiyi sevipte Abdurrahman Önül Allahu Allah ilahi sözleri arayan tüm arkadaşlarımızı bu sayfamıza davet ediyoruz. Allahu Allah allahu Allah Allahu Allah allahu Allah Kanat...

Sayfayı Paylaş