gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Abi bana bir ses ver

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

Şırnak'ın Gabar Dağı'nda PKK'lı teröristlerin pususunda şehit olan 13 askerden Piyade Çavuş 23 yaşındaki Seyfi Altuntaş, bugün Samsun'un Ayvacık İlçesi'nde 3 bin kişinin katıldığı törenin ardından gözyaşları arasında toprağa verildi. Şehidin cenazesi, 7 yıl önce doğum sırasında kaybettiği annesi Fadime Altuntaş'ın yanına defnedildi. cenaze sırasında ilaçlarla ayakta duran kızkardeşleri güçlüklü yatıştırılabildi. devamı

Abi bana bir ses ver konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bir ses ,nefes ver..

Bir ses ,nefes ver..

Bir ses ,nefes ver.. Sensiz akşam karanlıgında odamın duvarları arasına Hüzün kundaklı sırdaş hayallerimi örtüyorum Yüreğimi köşeye sıkıştırdım en kuytusunda sensizlik sancısıyla Yorgun Hayatımın Yılgın ateşinin külleri arasında yaşarken varlığındaki yokluğunla Boynu bükük çığlıklar uyanıyor sessizliği yırtarak geride kalan enkazında Masal olsaydı yaşadıklarım, belki umut olurdu...
  2. Lütfen biri bana akıl versin!!

Lütfen biri bana akıl versin!!

merhaba arkadaşlar yeni katıldım aranıza 22 yaşındayım ve 30 yaşında bi sewgilim wardı,beni tam 4kişiyle aldattı we hepimizi aynı anda idare ediyordu..çok köütüyümm..çok iyi bi işte çalışmasına rağmen yediğini içtiğini harçlığını ben veriyordum,sadece sevdiğim için benim olan onundu.şimdi yalvarıyor,geceleri arıyor açmıyorum..ama ben onu çok seviyorum..gönlüm onu istiyor..ama korkuyorum..acaba...
  3. Bir sigara ver bana..

Bir sigara ver bana..

Bir sigara ver bana.. Zamansızlıkta tükenen hayatlara rağmen vakit kalmazken yaşanacaklaravadesini doldurup kaldırıyoruz çekmecelere yerigöğü.Çekimsiz samimiyetsiz yoktan yere.. Oturuşların rahatsızlığına rağmen bacak bacak üstüne atıp tehlikeye kucak açmak bu.Güveni sıfırlanmış bedenlerde korkusuz korkaklık. Ritmine ayak uydurmaya çalışırken zamanın tükeniyor bol dumanlı nefesler.Ne...
  4. Bir gün verin bana

Bir gün verin bana

Bir gün Bir günüm daha olsaydı yaşamak için... Her şeyimi verirdim vere bilseydim... Bir gün Bir gün daha kalsam yanında Her şeyimi verirdim seçe bilseydim... Sadece bir gün istedim daha fazlası değil Uyanma, kalkma, gitme yanımdan bu gün son günüm doya - doya bakayım sana derdim... Bir gün Sadece bir gün çok fazla değil ki hadi son kez sarıl bana bak bu son günüm... Bir gün...
  5. biri bana bi akıl versin

biri bana bi akıl versin

Arkadaslar mrb ben 4senelik evliyim esim bni son 6 -7 aydir aldatiyodu yakaladim bi cok seyi affettm ve 2hafta oncede bu aldatmalarin 6-7 aylik deil 4 senedr oldugunu ogrendim biz sevgiliyken da yapmis ne yapacagimi bilmiyorum bidaha yapmicam degiscem dio ama ona inanmiyorum ve gram güven yok icimde surekli bi suphe icindeyim sizce ne yapmaliyim...

Sayfayı Paylaş