gebe
  1. Moss

Moss Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    18

Abidin'i hatırladınız mı???!!!

Konu, 'Magazin' kısmında Moss tarafından paylaşıldı.

:laugh: Hiç güleceğim yoktu ! Biz napalım peki?? :D [​IMG]

Genç şarkıcı arkasında hiç bir prodüksiyon şirketinin ya da yapımcının olmadığını ve 2008 kasım ayında televizyonda yayınlanan ''Kayıp Prenses'' isimli dizide oynadığını,
    2009 Mart'taa ''Ben Hiç Popstar Olmadım ki'' adlı bir kitap yayınladığını, şuan çekimlerinin devam ettiği TRT ve Emniyet Müdürlüğünün işbirliğiyle hazırlanan '' Kırmızı Işık'' isimli drama dizisinde başrol oynadığını beirtti.
    Hakkında çıkan yersiz haberlerin araştırılmadan yapılmasını içerleyen Abidin sırf bunun için bir kitap yazmıştım ve birkez daha anladım ki kimse işini layığıyla yapmıyor diyerek sitem etti.
    2007'de başlayan yeni albümünün kayıt ve mix lerinin bitip son aşaması için Avrupada bir stüdyoda çalışmalarının devam ettiğini belirten Abidin 'Sevenlerim için kendi çabamla çok şey başardım hakkımda çıkan tüm asılsız haberlere rağmen aynı hızla çalışmalarıma devam edeceğim' dedi.

haber7ajansı

2. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Tanımam mı yaa :D Bir ara ne dinliyorduk :D Kilo falan almış ya :S Ben burdan öyle gördüm sanki.

3. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    abidinmi sadece bunlara yem olanlar yalandan bir düzen kurulmuş bizde buna alet oluyoruz işte çarkın bir ucuda bizleriz önce pirim verioruz sonrada unutuyoruz çok saçma şu pop star lar biri bizi gözetliolar alaturkalar vs vs daha neler neler dipi bucağı olmayan nesiller yetiştirioruz :D

4. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    hahahhaha hatırlıyorum bunu zır zır zır ağlayacaksın diye bir sarkısı vardı :D

Abidin'i hatırladınız mı???!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. marka mı? pazar mı?

marka mı? pazar mı?

marka mı pazar mı ben ıkısınde de varım neyı yakıştırımsam onu gıyerım sevdıgım markalar y london ltb batık mango levıs bambı zara ve pazar olarakta ınan terkos pasajı yanı orda harıka urunler mevcut ve cok uygun fıyatta ya sız
  2. Aşk Mı? / Mantık Mı?

Aşk Mı? / Mantık Mı?

aşkmı mantıkmı aşk mı mantık mı mantık aşk testi mantıkmı aşkmı eski ilişkini sırf o seni çok sevioyo sana tapıyo diye devam ettiriyosan,( gerçi sen de seviyosun insan olarak..çok düşünüyosun..emek veriyosun) ama aşkla yaklaşmıyosan, onunla buluştuğunda heyecanlanmıyor, güzel gözükmeye çaba sarfetmiyosan o da sana biblo bebekmiş gibi davranıyosa, senin her istediğini yapıp sana aşıksa ama...
  3. bira mı? Rakı mı?

bira mı? Rakı mı?

Evet arkadaşlar hangisini içmeyi tercih edersiniz?
  4. Kadınsı duyguları Sadettin'le tekrar hatırladım

Kadınsı duyguları Sadettin'le tekrar hatırladım

Kadınlığımı, Sadettin'le yaşıyorum Hülya Avşar, evlliliği sırasında kaybettiği kadınsı duyguları şu an birlikte olduğu Sadettin Saran'la tekrar hatırladığını belirtti. Dört yıla yakın oluyor eski eşinizden ayrılalı. Bunun ilk iki yılı neredeyse sizden sıkılacağımız kadar göz önündeydiniz... Son iki yıldaysa tamamen ortadan kayboldunuz... Ne değişti hayatınızda? Daha önce kendimi...
  5. Okan mı beyaz mı ?

Okan mı beyaz mı ?

Ben beyaz diyorum arkadaşlar sizlerin de fikirlerini almak istedim, bir sitede anketini yapıyorlar gözüme takıldı sizde oy kullanın buyrun, Okan bayülgen haftada 3 gece canlı yayın yapıyor biliyorsunuz hem okan hemde beyaz uzun yıllardan beri tv de kalmayı başarabilen 2 şovmen ikisi de kanal d ekranlarında canlı olarak haftanın belli günleri yayın yapıyor. Beyazıt Öztürk Cuma Gecesi 00:30 dan...

Sayfayı Paylaş